Нека намерим най-тънките цени.
stefanjor - специалист
Здравейте, знам, че беше коментирано, но не мога да го намеря...
Питането ми е дали тази батерия от 4 Ah PAPK 12 B3 мога да я ползвам на един малък циркуляр, който работи с тази PAP 12 A2 от снимката?
Има едни шлицове, които ще трябва да изпиля на PAPK 12 B3, за да влезе в циркуляра.
Ако някой го е правил това ще съм благодарен да сподели опит.

Прикачен файл

compare.jpg
kozl - майстор
Аз съм ги премахнал шлиците ва батериите.
Обаче внимавай със зареждането, защото като махнеш шлиците батерията може да влезе в зарядното неправилно и БУМ :xplode:
И това правих :-D
А също може да се премахват релсите за шлиците в инструмента и той да работи с батерии с двата вида шлици.
stefanjor - специалист
вт юни 20, 2023 5:20 pmkozl написа:
А също може да се премахват релсите за шлиците в инструмента и той да работи с батерии с двата вида шлици.
На мен всъщност точно това ми е необходимо.
Благодаря за насоките... и да, ще внимавам да не стане мяу ;)
pgt - специалист
вт юни 20, 2023 8:03 pmstefanjor написа:
вт юни 20, 2023 5:20 pmkozl написа:
А също може да се премахват релсите за шлиците в инструмента и той да работи с батерии с двата вида шлици.
На мен всъщност точно това ми е необходимо.
Благодаря за насоките... и да, ще внимавам да не стане мяу ;)
Колеги то с премахване на релсите в инструмента убаво, ама ако е гаранционен така няма ли да се компрометира гаранцията ако се наложи да се ползва :?
stefanjor - специалист
ср юни 21, 2023 3:49 pmpgt написа:
... ама ако е гаранционен...
Аз се отказах да махам шлиците в инструмента, ще изпиля само батерията.
Колкото до гаранцията- в моя случай е изтекла.
А ако е в гаранция- както се казва "Секи сам си преценя" :cool:
kr1100 - майстор
Аку резачка на клони 20V . - имайте в предвид,че много лесно изхвърля щифта за обтягане на веригата. Разхлабена врътка, натегната верига и завинтена врътка и при малко по-голямо усилие крах.
С клещи ли да стягам врътката ?
mastodonta - специалист
ср юни 21, 2023 7:07 pmkr1100 написа:
Аку резачка на клони 20V . - имайте в предвид,че много лесно изхвърля щифта за обтягане на веригата. Разхлабена врътка, натегната верига и завинтена врътка и при малко по-голямо усилие крах.
С клещи ли да стягам врътката ?
За кой модел става дума?
kr1100 - майстор
чет юни 22, 2023 10:27 pmmastodonta написа:
ср юни 21, 2023 7:07 pmkr1100 написа:
Аку резачка на клони 20V . - имайте в предвид,че много лесно изхвърля щифта за обтягане на веригата. Разхлабена врътка, натегната верига и завинтена врътка и при малко по-голямо усилие крах.
С клещи ли да стягам врътката ?
За кой модел става дума?
Гледам касова бележка не пише. А не е при мен резачката. Утре , ако ходя ще го видя модела и напиша.Ако не в понеделник .
kr1100 - майстор
съб юни 24, 2023 12:42 pmkr1100 написа:
чет юни 22, 2023 10:27 pmmastodonta написа:
ср юни 21, 2023 7:07 pmkr1100 написа:
Аку резачка на клони 20V . - имайте в предвид,че много лесно изхвърля щифта за обтягане на веригата. Разхлабена врътка, натегната верига и завинтена врътка и при малко по-голямо усилие крах.
С клещи ли да стягам врътката ?
За кой модел става дума?
PGHSA 20Li A1 на Гризли. Купувана е от Кауф . на промо с/у точки с батерия 2Ah за 129 лв с куфар.
dpp - специалист
вт юни 27, 2023 5:05 pmkr1100 написа:
съб юни 24, 2023 12:42 pmkr1100 написа:
чет юни 22, 2023 10:27 pmmastodonta написа:


За кой модел става дума?
PGHSA 20Li A1 на Гризли. Купувана е от Кауф . на промо с/у точки с батерия 2Ah за 129 лв с куфар.
Аз я ползвах веднъж, свалих 3-4 клона по 10 -12 см . Веднъж ми изскочи веригата, като понатоварих. Не обърнах внимание, ама явно им е кусур и не трябва много да се напъват....
Иначе е много удобна и върши чудесна работа.
През рамо едно въже и се мятам на дървото. :-D
Отделно, че няма двигател , по -тиха е и може да "бракониерстваш" , ако се наложи.. :)

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: