Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
Срането е яко. :-D
Чакам Ф 16 на прИмоция в лидл, иначе не знам друг вариант...
Тия,дето плюят руските коли,(Прага и Ифа са рядкост) не съм видял нищо друго при дърварите дето режат и изкарват от гората, БМВ със сигурност няма да видите .


Нещо си купих от лидл, но не е важно.
miliad - майстор
В "оня" форум последно време се водеха само подобни дискусии. Полека лека нещата затихнаха. Темите също.
Вчера го отворих, единствената активна тема беше "Вицове".
Andri01 - майстор
" Ама пък вие защо биете негрите??" :lol: :lol: :lol:
П.С.: Въпрос към последните двама: Вие,господа какви коли карате от 20г насам ,а и в момента? Не "Лада" и " Москвич",нали??? :?
vlax - майстор
пет окт 27, 2023 9:38 pmmiliad написа:
Вчера го отворих, единствената активна тема беше "Вицове".
+1
oberst - специалист
пет окт 27, 2023 8:04 pmnikolson написа:
Генералът е В. Герасимов, авторът на концепцията за хибридната война.
Като го гледам Герасимов как се е опулил, направо чувам Женята Пригожин да крещи "Шойгу, Герасимов, где ручка?".

Който и в последните две години не се е отърсил от русофилията, категорично е терминално засегнат и няма никаква надежда - нещо като бяс с изразени вече симптоми.

За да се върнем в темата, някой набутал ли се е с тая валцовата дробилка, дето тая седмица е намалена, че гледам в ютюба как работи и ми изглежда пълно менте? Уж трябвало било да се регулирана правилно иначе само била надъвквала клоните, ама това ми звучи несериозно.
Chefo77 - майстор
пет окт 27, 2023 9:08 pmkr1100 написа:
Абе какво пълните със спам темата. Не искам да чувам нищо за руски боклуци - пълни кенефи от мизерна
страна живееща още в 50 те години с вечен страх от всички , че ще я нападат. С тази пропаганда за нападане са промили и малкото мозък в главите на тъпите руснаци.
По-тъп и доверчив на пропаганда народ от руснаци едва ли има на тази планета.
При все, че във всеки втори филм на Холивуд лошите са руснаци, къде и за какъв страх говорим???
Как мислиш рефлектира това върху обикновения човек (американец), който гледа всичко това?
fbr - майстор
съб окт 28, 2023 2:16 amoberst написа:
някой набутал ли се е с тая валцовата дробилка, дето тая седмица е намалена, че гледам в ютюба как работи и ми изглежда пълно менте? Уж трябвало било да се регулирана правилно иначе само била надъвквала клоните, ама това ми звучи несериозно.
Всяка валцова дробилка прясно-зелените клони ги прави на конци. За да станат хубави пелетки, клоните трябва да си "дръпнат"водата т.е. да съхнат 2-3 месеца и после машината работи перфектно с тях.
Andri01 - майстор
И с ножовите е така. Но пък те стават идеално за раздробяване на ябълки за ракия. :lol:
fbr - майстор
За ножовите дробилки не знам, но валцови имам две, едната е БОШ, другата Шепах, и двете работят по един и същи начин.
oberst - специалист
съб окт 28, 2023 9:28 amAndri01 написа:
И с ножовите е така. Но пък те стават идеално за раздробяване на ябълки за ракия. :lol:
А, с ножовите не е така. Имам ето тая долу и няма зелени, няма сухи, няма листа, няма акациеви бодли - всичко го прави на дреб, до степен да става мулч за постеля на кокошки и зайци, въпреки вкарването на 5 см остри обдли на входа.

https://www.koledzhikov.bg/product/moto ... o-dgs1500/

Обаче ножовите не трябва да работят с престояли клони, защото са високооборотни и с остри ножове, а клоните като престоят легнали на земята няколко месеца, от вятъра натрупват прахоляк, който действа като абразив и затъпява ускорено ножовете. По думите ви излиза, че това е по-скоро трошачка за сухи клони и нея прахолякът не я засяга така, т.е. тази допълва ножовата, а не се опитва да я припокрива. Интересна, но разходна, идея ми пускате...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: