Нека намерим най-тънките цени.
radius - майстор
:lol: То остава и в темата за Лидъл да изляза прав, като ги нахраня.
dpp - специалист
ср яну 10, 2024 6:23 pmzz_stefanov написа:
пон яну 08, 2024 1:39 pmLutchezar написа:
Защото цена/качество при тях бяха най-добри. Лесна достъпност, много ревюта и мнения дори и тук във форума. Опцията за връщане без въпроси доскоро. И "гаранцията" беше най-големият бонус. На практика нямат непризната гаранция. За сметка на това нямат сервиз и следгаранционно обслужване.
Всичко им е долна проба имитации. Когато започнете работа с това последното по което ви текат лигите ще откриете че няма докарани и 150 нМ.
Напротив, със сигурност е над 250. Просто погледни клипа с натягането до 200 в тубата: AVVITATORE PARKSIDE A IMPULSI PERFORMANCE BRUSHLESS 12V DA 350NM TEST SU 200NM!
savagebs - специалист
вчера носих една бъркалка за циментови разтвори в сервиз, само като видяха parkside директно ме отсвириха, наложи се сам да си я ремонтирам за късмет беше само проблем с кабела и проблем с невероятно глупаво измисленият ключ на който двата входящи проводника бяха с лустер клема с болтче а другите два са само с една смотана пластинка която натиска като пружина но беше омаляла от годините и не правеше контакт,побългарих ключа и тръгна но все пак, абе с една дума parkside са боклуци без резервни части, един по един браксайда ще заминават към кофата, не си давайте парите за тези боклуци, следващата бъркалка ще е или Hitachi или Rubi

Още нещо, имам флекс на батерии от parkside с батерия 4ампечаса, за да отрежа няколко шпилки 10мм и батерията вече се е изтощила на половина, какво може да се каже за това чудо на техниката, а са съвсем нови и неизползвани.
yanko78 - специалист
Пускат другата седмица жираф и мулти функционален инструмент. За себе си шпакловам и винаги съм се чудил дали да си взема жираф, все на ръка съм шкурил. Струва ли си?
Мулти инструмента реално за какво се използва?
Бях се зарекъл да не купувам повече лидълски инструменти, но пак се изкушавам.
dpp - специалист
Колеги, импакта 12V навсякъде е изграбен в Бургас. :(
Искам да помоля, ако някой види някъде наличен, да ми звънне да ми вземе един , моля.. 0888070701
Благодаря!
чет яну 11, 2024 11:53 amdpp написа:
Колеги, импакта 12V навсякъде е изграбен в Бургас. :(
Искам да помоля, ако някой види някъде наличен, да ми звънне да ми вземе един , моля.. 0888070701
Благодаря!
02 906 6444- Звънни, попитай, обясни...!
Не е проблем да го направя вместо теб, но ще излезе малко по скъп ако го има, макар да стана много готин след това.
cholev - майстор
В Перник се доредиха малко хора. Пред новия Лидъл стояхме 20 човека от 9 до 9.30 (в толкова часа отваря). Аз бях трети, но гайковертите се оказаха само 2 :-D
Колкото до качеството и други щурутии, които пишете по повод парксайдите, ще ви кажа, че сте далеч от народа :lol: - на опашката всички бяха парксайд маниаци повече от мене :shock: :shock: Пита ме един : имаш ли Х20 Ъглошлайфа? -Да - И кой В2, В3 или С1 :shock: Пича помни дори буквите на машинките :-D . Е аз чак до там не съм стигнал
Ал_ - специалист
Еххххххххх, как не се сети да му кажеш - и трите, дядо попе, и трите! Току виж ти бяха отстъпили ред [-(
cholev - майстор
чет яну 11, 2024 3:43 pmАл_ написа:
Еххххххххх, как не се сети да му кажеш - и трите, дядо попе, и трите! Току виж ти бяха отстъпили ред [-(
Ще отстъпят те. Ако ги беше видял с какъв пламък в очите гледат :lol: . Е не може всички да са доволни. Само трима- тези двамата първи и моята съпруга, че съм икономисал кинти :-D
ESPACE - майстор
чет яну 11, 2024 3:17 pmcholev написа:
В Перник се доредиха малко хора. Пред новия Лидъл стояхме 20 човека от 9 до 9.30 (в толкова часа отваря). Аз бях трети, но гайковертите се оказаха само 2 :-D
Това ми навя един спомен с Била от преди 12-15 години. Лято, свършил съм бирата и гледам от следващия ден някаква яка промоция на бира в кенчета. На сутринта на път за работа минавам когато отварят, обиколих магазина няма я въпросната бира. Гледам и други шматки се лутат. Накрая една служителка ни я показа - цял стек и половина. Страшна далавера, паднаха се се по 5-6 кена на човек : :lol:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: