Нека намерим най-тънките цени.
kr1100 - майстор
На Кугер таблицата не е с ут
очнения Fe/Al джанти.
Зa "превозвача на крале/ царе ", "Мавританската крепост" и Галактиката Мк1 140Nm е за железарки , а 170Nm за Х алуминиеви джанти
cat - специалист
Имам го Ел гайковерта върши си работата машинката , най сериозното нещо което съм развивал с него са скоби на ресори справи се с малко повече чукане . Заслужава си парите .
kuger - майстор
Я кажете, напречните греди стават ли?
А за таблицата нямам никакви претенции.
floydogi - специалист
Гредите са си супер, само дето посвирват над 80. Бая дърво пренесоха това лято.
kuger - майстор
вт окт 05, 2021 1:27 pmfloydogi написа:
Гредите са си супер, само дето посвирват над 80. Бая дърво пренесоха това лято.
Благодаря, няма да ги ползвам за музика :-D а за работа. Когато са нужни, тогава ще са на колата.
Chefo77 - майстор
Гредите просвирват заради П-образния им профил.
Алуминиево тиксо, 5 или 6 см, по дължина на каналите, от долната страна, от край до край. И свирене няма :)
kr1100 - майстор
вт окт 05, 2021 1:21 pmkuger написа:
Я кажете, напречните греди стават ли?
2 джеледжа 20х20 от CrNi
при мен са 1,30м са 20 лв. 2 U скоби М6 са под лев с гайките. Сложи шлаух на скобите да не се наранят релингите на "скъпоценното" френско возило и си ти Може да сложиш и 4 тапи по 30-4- ст всяка за да затапиш профилите.бЕ имаш да направиш по 4 двойни отвора на всеки профил./ свинска маз и сяра за смазване на свредото.

От години съм така и не се оплаквам. И бичмета съм пренасял.
Над 80 км/ч има си вой. Но за тежък товар са по-здрави от ЛИДЛ ските.
dpp - специалист
Менгемето става ли за по леко натоварване колеги?
silent - майстор
Лидълския на батерии не е лош....и за джанти моят поне става ....аз го ползвам и за големи видии за дърво примерно 6х120 6х150... навива ги без проблем....за парите си е супер....
пишман_майстор - майстор
Такива с винтоверт ги въртя без мъц да кажат, вече над 200-220мм / 8мм дебели е леко проблематично ако няма достатъчно сила. С гайковерт ще е безпроблемно разбира се.
ср окт 06, 2021 7:15 amdpp написа:
Менгемето става ли за по леко натоварване колеги?
Според мен -да. Стискал съм тръба 1/2 поцинкована за вода, за да развия коляно мацано с боя. За хоби е добра направа, моето е купувано преди доста години.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: