Нека намерим най-тънките цени.
pavelvasilev - специалист
съб апр 27, 2024 7:39 amChefo77 написа:
Хартия и по-често смяна е по-доброто решение.
Къде мога да купя хартиените филтри за прахосмукачката Parkside PWD 30 B1 1500W, в Лидл не ги намирам и сигурно са изчерпани?

Ето това на снимката:

Изображение
zz_stefanov - майстор
Конкретния модел не го знам как е, но обикновено на охлаждането на мотора има отделен груб филтър, който може да не е достъпен за почистване без разглобяване.
Ако се работи със скъсана торба и влажен материал пък по основната турбина се натрупват дебели налепи и ѝ пада ефективността.
Има какво да се пази.
Chefo77 - майстор
съб апр 27, 2024 8:23 ampavelvasilev написа:
съб апр 27, 2024 7:39 amChefo77 написа:
Хартия и по-често смяна е по-доброто решение.
Къде мога да купя хартиените филтри за прахосмукачката Parkside PWD 30 B1 1500W, в Лидл не ги намирам и сигурно са изчерпани?
Нямам представа, търси съвместимост в каталозите на Нитек и Тони.
hakama - специалист
Относно този комбиниран инструмент, с клещи - има ли по-добър вариант на пазара (като качество най вече)?
В К-нд - Parkside

Прикачен файл

kleshti.jpg
zz_stefanov - майстор
Имам такова лидълско и понеже не го ползвам, вече и не знам къде е. :)
jekasus - майстор
съб апр 27, 2024 8:23 ampavelvasilev написа:

Къде мога да купя хартиените филтри за прахосмукачката Parkside PWD 30 B1 1500W, в Лидл не ги намирам и сигурно са изчерпани?

Ето това на снимката:

Изображение
Райдер имат 30 л торби, помня че стават за Парксайд.
А Лидл пускат два пъти в годината комплект от 10 торби за 14-15 лв, винаги си взимам, че са най- евтини( Райдер са три за тая цена).
XpacTa - специалист
В каталога на Кауфланд имаше някакви, но дали са за голямата или малката прахосмукачка - не знам.
hakama - специалист
Най после са докарали умни 8Ач батерии от черната серия...за 119лв, но защо не предлагат Смарт зарядно за тях?! Не че не мога да го поръчам, но със старите зарядни е мъка да се зареждат?!

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: