Нека намерим най-тънките цени.
silent - майстор
Човек трябва да може да забравя лошото и негативното за да може да живее в мир със себе си и околните....Благодаря за мнението....
israeli - специалист
Здравейте, пускали ли са наскоро акумулаторен издухвател? Търся си таква машинка, за да издухвам прахоляка от компютри и лаптопи и се чудя от къде и какво да взема?
Примерно този модел дали е читав? Дават му 3 години гаранция, но пък не ми харесва, че пише: Без мотор! Ако няма мотор, на какъв принцип издухва?
https://www.emag.bg/akumulatoren-izduhv ... v_pd-title
vladtod - специалист
Няма бензинов мотор, иначе си има електромотор ,но няма батерия и зарядно който са пак едни 60-100 лв.
israeli - специалист
вт апр 20, 2021 11:11 amvladtod написа:
Няма бензинов мотор, иначе си има електромотор ,но няма батерия и зарядно който са пак едни 60-100 лв.
Да, сега виждам че се предлага без батерия. Аз имам такива от на Lidl уредите, но пък не знам дали ще са съвместими. :?
ky-kyy - майстор
Гледам, духат с такива из сервизите...


Изображение
ky-kyy - майстор
Сетих се, за оня:
-Туй секса, е вятър работа.
-Ама, дружко си е, да те полъхне....
:lol: :lol: :lol:
israeli - специалист
Всъщност имам този комплект, купен от Lidl и машинката от дясната страна, която е за помпане на дюшеци, върши перфектна работа за обдухване на компютърни кутии и компонентите им. 

Изображение


Така че покупката на такъв уред за момента отпада. 
В комплекта си има и накрайници, така че струята на въздуха, може да се насочи на желаното място. 
behwolf - специалист
Aз, специално за компютъра съм си купил въздуходувка Makita MT M4000 100 лв. Малко и компактно, но пък мощнo :).
kozl - майстор
вт апр 20, 2021 12:47 pmky-kyy написа:
Гледам, духат с такива из сервизите...


Изображение
Да го духат.
Аз си ползвам компресора, ама не е лидълски ми е Енхел. И то ползвам въздуха от ресивера докато стрелката за налягането е над половината скала. Като омекне в долната половина спирам с духането и чекам да се надигне.
А ко дуате с тия балончета и вентилаторчета :?
Оно ако на клавиатурата не са изФърчели батоните, оно тва не е дуане :-D

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: