Нека намерим най-тънките цени.
Lutchezar - майстор
Сега се сетих че ти си игра да отваряш такива батерии :-D.
Навън е все още 30 евро същата.
brum - майстор
пет яну 06, 2023 9:47 amkozl написа:
10 елемента 18650 за по 4,5 лева :?
Да, да! И аз за това се замислям :) . При все, че са с голям ток на разряд. Имам на какво да сменя батериите, та ако има все още ще заприходя една.
prascho - майстор
Преди малко влезнах в Лидл и повечето неща от снимката не видях. Нямаше нито една батерия, купих домати и хляб. Иначе трябваше да мисля какво да бъде първото тяло, което да си купя на Парксайда....
klomo - специалист
@Lutchezar

"Всички си мълчат"

Не случайно българите са изчезващ вид!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

@prascho- има по магазините тела,но вив всеки различни. Обиколи и разгледай.
cholev - майстор
вт яну 03, 2023 7:25 pmzz_stefanov написа:
вт яну 03, 2023 4:13 pmklomo написа:
Най накрая нещо ,което да ми хареса ... 150 nm :-D

https://www.lidl.de/p/parkside-performa ... tc=display
Има два варианта: тази дългата ръкохватка е за да удържиш инструмента, на мен ми се струва че е за да си дозавиеш гайката ръчно. :lol:
все пак 150 нанометра не са 150 нютонметра. :)
Достойна машина въпреки че бош 150нм я бие по общи показатели.
Най вероятно в следващите серии ще я взема. Засега ще карам с стария перформънс, който миналата година с пробиването на 33мм отвори в профил с дебелина 2мм се справи на отличен

prascho - майстор
Cholev, не бих купил нито една от двете машини. Изглеждат като тухли четворки...Ако нямах drill driver, щях да се насоча към това... Скоро ще излезе и в бг.

https://www.milwaukeetool.eu/en-eu/m18- ... /m18-fpd3/
Lutchezar - майстор
съб яну 07, 2023 11:59 pmprascho написа:
Cholev, не бих купил нито една от двете машини. Изглеждат като тухли четворки...Ако нямах drill driver, щях да се насоча към това... Скоро ще излезе и в бг.

https://www.milwaukeetool.eu/en-eu/m18- ... /m18-fpd3/
Този инструмент каква употреба има в домашни условия?
И колко често би го използвал?
nikolson - майстор
Kakва е разликата между FPD-3 и FPD-2 серии? Освен цената.
kozl - майстор
Вчера в Лидл до пазара в Борово имаше само перформанс 20 волтова батерия.
Нямам идея за кой уред е. Цената по спомен 86 лв.
prascho - майстор
нед яну 08, 2023 8:07 amnikolson написа:
Kakва е разликата между FPD-3 и FPD-2 серии? Освен цената.
M18 drill driver
На хартия - AUTOSTOP™ Feature +23Nm;
Визуално - промяна в пластмасовото колело, с което се превключват степените на съединителя, възможно е да има и някаква промяна в архитектурата под пластмасата, не съм гледал разглобени тела;
Реално - допускам, че разлика може да се види едва при по специализирани тестове

Като изключим "AUTOSTOP" за обикновен потребител едва ли промяната е грандиозна .... Маркетингът е водеш в света на продажбите. От бебешки пелени, през интрументи до телефони за по 3К евро/долара и коли за по 100К евро/долара. Преди да купят и ползват повечето потребители сравняват параметри на хартия...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: