Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Имат евтини , както и за "напреднали" любители серии .
Аз не бих отписал тяхното по-старо производство. Имам някои неща от тях , но са на повече от 20 години , оранжеви , сини и черни машини ( бормашини и циркуляри ) с оранжево-червени кабели повечето. Чук са .
Новите им неща са отделени от профи класа им ( девалт ) и са откровено за инцидентна и лека употреба.
klomo - специалист
Здравейте! Как стават поръчките от немският онлайн магазин на Лидл?
Параметри на пристигане и коректност?
Lutchezar - майстор
съб ное 26, 2022 9:06 pmklomo написа:
Здравейте! Как стават поръчките от немският онлайн магазин на Лидл?
Параметри на пристигане и коректност?
Работят само локално всичките им online магазини.
Плащане само с PayPal. Регистрация в Габко и поръчваш до тях, после си го взимаш от тукашен склад.
За настоящия момент гаранцията ти не важи в българския Lidl. За около 2 седмици пристигат нещата.

P. S.
Има паралелен внос в olx и Bazar, някои от нещата са на старите цени и излизат по-евтино отколкото сега да си поръчваш от немско. Поне така беше пролетта.
Тукашната стока поне може да се провери.
А немците поне 3 пъти вдигат цените таи година.

Има черен петък до 28ми поне в нидерландския онлайн магазин с доста добри намаления, Smart Home e 50%.
klomo - специалист
Мерси за бързия отговор.
Насочил съм се към серията Performance. За самите машини ми е ясно каква е разликата, но батериите от тази серия не знам какво се различават от X team серията.
Lutchezar - майстор
В момента никак. Имат скъпа батерии серия с Bluetooth, нов вариант на X20 4A и съвсем нова 8A, с по-малък корпус са.
Има и нови X12 - 2.5A и 5A, според мен вече са с друг тип елементи, последните имат доста възторжени отзиви спрямо предходните X12 - 2A и 4А, повече мощ имали машините.
klomo - специалист
Определено старите 2 ah са много слаби. Дори в момента е в ремонт. Ако ми върнат парите ще взема от новия тип.
klomo - специалист
Чакане 1 месец на рекламацията.

-никакво обаждане........ объркали ми номера(рядък код ,ако си ги спомняте БОБ)
-батерията е в магазина...... двама управители търсят и я няма
Е как я няма като трябва да е там доставена от Еконт...след обаждане на клиентския номер.
ОТКРАДНАТА според мен. Скандал пореден в филиал Сточна гара. Предложиха да ми върнат парите и да си взема нова с девет кинта по скъпа с варианта 2.4 ah. Мен ме урежда,но се чудя дали да взимам нещо от този магазини да си разпродам техните инструменти.
Сега ще раздухам случей и ще пиша където мога ,да ги стегнат.
miliad - майстор
вт ное 29, 2022 12:06 pmklomo написа:
Чакане 1 месец на рекламацията.

-никакво обаждане........ объркали ми номера(рядък код ,ако си ги спомняте БОБ)
-батерията е в магазина...... двама управители търсят и я няма
Е как я няма като трябва да е там доставена от Еконт...след обаждане на клиентския номер.
ОТКРАДНАТА според мен. Скандал пореден в филиал Сточна гара. Предложиха да ми върнат парите и да си взема нова с девет кинта по скъпа с варианта 2.4 ah. Мен ме урежда,но се чудя дали да взимам нещо от този магазини да си разпродам техните инструменти.
Сега ще раздухам случей и ще пиша където мога ,да ги стегнат.
Парите нали ти възстановиха. По закон са изрядни с рекламацията. На мен цял винтоверт ми изгубиха, ти за една батерия. Купи си салам и вино от там и не се занимавай с глупости.
klomo - специалист
Ей с това "не се занимавай с глупости", дълбаем дъното! Да не разводняваме темата.
:supz:
Lutchezar - майстор
Батерията според мен по невнимание е продадена.
Не бъркайте качество на машини, гаранция, фирмена политика, качества на персонала.
Прекалено много фактори и променливи.

Тук си пишем за това коя машинка колко работа върши :)
:partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: