Нека намерим най-тънките цени.
zz_stefanov - майстор
И без това имаше модели дето бяха с еднаква външност в различен цвят.
Кауфланд и Лидъл са в една търговска група. Имаха отделна търговска политика, но сега са решили да оптимизират разходите с обща търговска марка https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0 ... 0%BF%D0%B5
Последна промяна от zz_stefanov на съб фев 04, 2023 2:05 pm, променено общо 1 път.
brum - майстор
Кауфланд предлагаше инструменти с тяхна марка който според мен бяха доста по-некачествени. Въпроса сега е дали Парксайда ще стане с качеството на тези от Кауфланд или в Кауфланд ще вдигнат качеството до тези от Лидл.

Като гледам с годините как качеството на Парксайда спада може и просто да е дошъл момента в който производствените им цени са същите. Т.е. и качеството да се е било изравнило :) .
silent - майстор
Според мен са се нагрухали яко уплашени от ковид война инфлация....а стоката спря да се харчи..в магазина в кйто ходя има всичко стои си.... хората спряха сутрин да търчат за поредната промоция та да не свършат инструментите на далавера....сега ще се пробват да ги разкарат с тези дето пазаруват в Кауфланд....
XpacTa - специалист
По скоро въпроса е дали това се случва само в България или и в Германия, или поне например Румъния. Хубавото е, че Кауфланд сякаш имат по-добра политика за чистене на залежала стока - от там съм си вземал супер намалени неща, докато на Лидл много им се свиди и рядко свалят цените.
brick - специалист
съб фев 04, 2023 11:13 amsilent написа:
Според мен са се нагрухали яко уплашени от ковид война инфлация....а стоката спря да се харчи..в магазина в кйто ходя има всичко стои си.... хората спряха сутрин да търчат за поредната промоция та да не свършат инструментите на далавера....сега ще се пробват да ги разкарат с тези дето пазаруват в Кауфланд....
Така е. В кауфландската брошура всичко е залежали модели Парксайд, дето в Лидъл се търкалят почти от година, като през два месеца ги изкарват и после прибират.
ky-kyy - майстор
Ще изчакам да пуснат парксайд в Хиполенд :lol:
Andri01 - майстор
Инструментите на Парксайд в Кауфланд са с средно 10% по скъпи от Лидл.
resistbody - майстор
Бягайте да си вземете чорапи CAT от лидъла, че са на привършване.. тоя път за мое щастие са пуснали и големия размер 47-50..
brum - майстор
Похвали ги малко тия чорапи. Какво им е специалното освен марката?
resistbody - майстор
съб фев 04, 2023 9:54 pmbrum написа:
Похвали ги малко тия чорапи. Какво им е специалното освен марката?
Топлят, не спарват и не се късат... Предните са ми от преди 2г сигурно и нямат дупки... А аз чорапи нося 24/7 целогодишно... Иначе взимам и от декатлона щото и там имат 45+ размери.. но Тея са си работни чорапи... Пък и да са в тон с телефона ми ;)

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: