Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Така е. Но на качествените инструменти това не е много от значение.
На лидълските специално по-добре бавно , но славно, отколкото фастчарджър с измислен алгоритъм.
На 12в серията им примерно ( само такива имам и тях наблюдавам ) много загрява акумулатора при зареждане, особено 2.0 ач батерията, 4.0 ач е по-добре. Което е голям минус за мен. Значи ранно дефектиране/къс живот . Дал съм едно зарядно на агент да си поиграе, ще споделя ако успее да намали прага на заряд и крайния волтаж на заредена батерия. Вече фърлих една, спря и дотам , абе куцат им нещата здравата и накрая ще махна всичко и ще мина на милуоки и за малките 12в инструменти.
slavista - специалист
Колеги , днес ми потрябва френски ключ и не можах да си намеря моя... В Lidl дали продават френски ключ и каква му е цената?
zz_stefanov - майстор
Това което ще намериш 'пуснато' веднъж на 6 месеца в лидъл, ще го намериш веднага в съседната ти железария с надписи топмастер, бюджет,.... и т.п.
slavista - специалист
Не съм доволен от Топ Мастър ,а от лидълските инструменти , които имам, до сега не съм имал забележки и затова.
kuger - майстор
Това си купих миналата година. Ръкохватката блокира винта за регулиране на захвата.
Прикачен файл:
IMG_20210414_210155 (1224 x 1632).jpg
Индианец - специалист
ср апр 14, 2021 9:08 pmkuger написа:
Това си купих миналата година. Ръкохватката блокира винта за регулиране на захвата.
IMG_20210414_210155 (1224 x 1632).jpg
Е такова животно за пръв път виждам. :)
От Лидл ли е и колко е струвал като си го взимал, че такъв ключ до сега не съм пробвал?
Иначе към колегата търсещ си френски ключ:
Незнам дали се предлагат още, но един френски ключ на неизвестната за мен марка MEGA колко години е жив, вярно, че се ползва рядко ама е е виждал зор.
Май не е бил скъп, не съм го купувал аз, изглежда евтин.
pgt - специалист
slavista написа:
Не съм доволен от Топ Мастър ,а от лидълските инструменти , които имам, до сега не съм имал забележки и затова.
Колега, не знам да ли си гледал напоследък инструменти на Топмастър, но не са тези дето се продаваха по левчетата едно време и според мен са 1 идея по читави от Лидълските, то и цените са им по-височки защо ли :?
cholev - майстор
Тръгнах за верижния акумулаторен трион, но не се вредих. Не очаквах такова търсене. В 10:30 вече нямаше никой и бая народ питаше за триона.
Е да не остана капо си тръгнах с Х20 безчетково зеге и ръчен култиватор. Жената се запалила да сади градина. прекопах 2 пъти, но все недоволна. Хоп са с култиватора за 15мин (15м2) и чак ме похвали :-D
Зегето изглежда много култово ще го пробвам по натам. За сега само го пробвах на празен ход. Готина тиха машинка с много екстри (безчетков мотор, регулируеми обороти, автоматични обороти в зависимост от натоварването, осветление, лесна настройка ъгъл рязане чрез освобождаване плота с лост, издухване на стърготини, ергономичен, рязане дърво 135мм?, и др.
Pipo71987 - специалист
От 19 ти за водоструйката,някой има ли наблюдения? Предимно да си мия колата и имам малка самосвалче по 1-2 пъти в месеца ? Бива ли я
yanko78 - специалист
чет апр 15, 2021 10:00 pmPipo71987 написа:
От 19 ти за водоструйката,някой има ли наблюдения? Предимно да си мия колата и имам малка самосвалче по 1-2 пъти в месеца ? Бива ли я
Преди 1-2 години взех визуално същата (по параметри незнам дали е същата) и съм доста доволен за парите и. Освен за колата, мия и дворните пътеки. От време навреме мирише на бакелит, ама не я мисля, ако изгори нова пак бил взел същата.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: