Нека намерим най-тънките цени.
radius - майстор
Особено Чолев.
kozl - майстор
пет май 21, 2021 9:50 pmprascho написа:
Мнение за миксера за разтвори, който пускат утре?
Требе да стаа, щото сменях четки на такъв, притежание на майстор по фаянс, теракота, транитогрес. Основно за бъркане на лепило е ползван, а също мазилки, замазки. Та зор е видел. И кабела му смених, че беше пострадал на няколко места. И след ремонта па на фронта :-D
Аз има по-малечок Райбер. За от дъжд на ветер си ме уважава. За тва лидълскио го пропущих и продължавам поне докат Райдере се не предаде.
kozl - майстор
съб май 22, 2021 12:49 amradius написа:
Особено Чолев.
Аз па никъде у форума не съм разбрал, че Чолев е професионалист.
Но пък скоро бех на строително обектче и само в парксайди се сопинях. Перфоратори, къртачи, винтоверти, гайковерти, лазери. Аве видох и Сокия, ама вероятно щото Парксайда е пропущил да метне подобно на лидълскио щанд :? Ако такова са случи и я, се лепим на лидълската опашка :-D
radius - майстор
Да, прав си, той е професионалист в купуването на инструмент :wink:
prascho - майстор
Лидл имат ли извънгаранционен сервиз след 3-тата година. Предлагат ли диагностика и резервни части за ел. инструментите им?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб май 22, 2021 10:16 amprascho написа:
Лидл имат ли извънгаранционен сервиз след 3-тата година. Предлагат ли диагностика и резервни части за ел. инструментите им?
:lol:
wanderer - специалист
Еб*ш и фърляш.
Последна промяна от wanderer на съб май 22, 2021 10:36 am, променено общо 1 път.
kozl - майстор
Аз пък съм оставил една 12V/4Ah батарея с рекламация. В първия Лидъл, най-близкия не я взеха поради изказване, че батериите били с 6 месечна гаранция, в следващия я взеха и сега чакам. А на допълнителните батерии в инструкцията пише 3 г. гаранция па да видим ко шъ стаа :roll:
Преди време га се скапа една от 18V, па не уважиха 3 г. гаранция на батареята.
Па успех и се доредих до 3 броя 2Ah на 12V и си мисла, че ще ми заместят липсата на по-големия кютук :?
И на тях е изписано в инструкцията 3 г. гаранция.
prascho - майстор
Ще разчитам, че е с кабел пък да видим....

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: