Нека намерим най-тънките цени.
resistbody - майстор
kozl - майстор
Да това ме заинтригува.
nikolson - майстор
Не знам същият модел ли е, който предаваха преди време. Имам Парксайд отпреди 4-5 години, беше 20 лева и работи добре. Свалял съм боя, работеше продължително, справи се.

П.П. Лампи купувах преди Коледа.
oberst - специалист
пон фев 06, 2023 12:54 pmnikolson написа:
Не знам същият модел ли е, който предаваха преди време. Имам Парксайд отпреди 4-5 години, беше 20 лева и работи добре. Свалял съм боя, работеше продължително, справи се.

П.П. Лампи купувах преди Коледа.
Като мощност, приставки и вид е същият като моя, който купих преди 2 години за 20 и няколко кинта. Скоро купих 2000 W с удължител - уж за плевене. И пак беше по-евтин от този, та не ми е ясно в случая какво му е интересното.
stefanjor - специалист
Почти всики инструменти пуснати в последните каталози са с по- високи цени.
Явно повсеместното повишаване на цените няма да пропусне и този сектор.
brick - специалист
Някой докопа ли секача за гайки в четвъртък? По обяд беше свършил...
Интересно ми е до какъв размер гайки става.
Фитилчо - майстор
пон фев 06, 2023 2:04 pmstefanjor написа:
Почти всики инструменти пуснати в последните каталози са с по- високи цени.
Явно повсеместното повишаване на цените няма да пропусне и този сектор.
И на мен ми стана странно, като видях, че ламБата, която купих от Кауфланд, но е парксайд, различен цвят е по евтина... направо се озадачих и без да му мисля заприходих 2 и 2 взех за приятели.
Преди беше 49 лева в Лидл, сега същата лаМба е 39...
XpacTa - специалист
Пистолета не знам каква далавера е. Преди беше 20-25 лева. Вярно, този има някакъв LCD дисплей, ама това не ми се вижда особено полезно за подобен инструмент. Остава и лазер да му сложат и да вдигнат цената на 70 лева. Всъщност исках да похваля най-дясната приставка, която се ползва за разпалване на барбекю - вместо да купувате всеки път разни течности и т.н. само завирате пистолета в дървените въглища и чакате няколко минути. Единствения проблем е да не му се разтопи корпуса.
gogo7777 - майстор
Нееее [-X .....бих купил гащите или чорапите.....това не [-X

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: