Нека намерим най-тънките цени.
resistbody - майстор
вт фев 07, 2023 3:32 pmXpacTa написа:
Пистолета не знам каква далавера е. Преди беше 20-25 лева. Вярно, този има някакъв LCD дисплей, ама това не ми се вижда особено полезно за подобен инструмент. Остава и лазер да му сложат и да вдигнат цената на 70 лева. Всъщност исках да похваля най-дясната приставка, която се ползва за разпалване на барбекю - вместо да купувате всеки път разни течности и т.н. само завирате пистолета в дървените въглища и чакате няколко минути. Единствения проблем е да не му се разтопи корпуса.
Този е с контрол на скоростта и градусите 1-ва степен е 50 градуса, втора се регулира от бутоните.... анаогичен такъв е над 120лв..
kozl - майстор
Регулатора на Т ме притегля.
Предния го имам най-вече за преатели. На тех градуси им не требат, греят до запалване :-D
stefanjor - специалист
вт фев 07, 2023 5:22 pmky-kyy написа:
Това си заслужава :supz:

https://www.lidl.bg/p/niska-tsena-visok ... xxl/p79715
Избягвам всичко на тази фирма... както и повечето продукти на "Родна стряха"
MamaMy - майстор
Аз пък си купих днес поредните дънки и три чифта чорапи. Какво да направя като трудно си намирам моя номер? :roll:
pavelvasilev - специалист
Едно бързо питане, с гайковерта освен да си сменям гумите, някоя и друга затегнала гайка, за какво друго може да бъде полезен, говорим за гайковерт не за импакт?
kozl - майстор
Аз гумите ги сменям с кръстат ключ (не е от Лидл) + тръба от щанга на Лада при необходимост в развиването и стягам с Лидълски динамометричен. И скоро за друго не съм ползвал подобен инструмент. Друго беше с дъртата кола. Заден мост няколко пъти, макферсони също и ако имах гайковерт за там ставаше в полза. На повечето места по колата не може да се пъхне. Полезен ще е за разглобяване/сглобяване на демонтирани агрегати.

Мое би да става да връгка чеверме :?
Chefo77 - майстор
ср фев 08, 2023 6:42 ampavelvasilev написа:
Едно бързо питане, с гайковерта освен да си сменям гумите, някоя и друга затегнала гайка, за какво друго може да бъде полезен, говорим за гайковерт не за импакт?
Надали ще му намериш друго приложение. Принципно освен в автомобила, се използва за работа с големи размери открити болтове/гайки - конструкции от метал и дърво.

Kozl - не става, много бързо върти. Освен ако не те притеснява, че ще краде от картофите :)
silent - майстор
Аз с гайковерта завивах видии нещо от сорта на 150х8 -перфектно се справя....инак моя почти не го ползвам..само чат пат за сваляне на гуми...но колата ми е нова...за стара кола има доста неща за вършене с него....и аз като цяло съм доволен противно на писанията има си достатъчно сила...
brick - специалист
Така и нито веднъж не използвах моя гайковерт Парксайд, а от 4-5 г. го имам. Купих го "за всеки случай" и заради батерията 4Ah в комплекта и по-мощното зарядно за нея, което у нас по друг начин не можеш да си набавиш.

Гумите си ги развивам с обикновен кръстат ключ, щото при слагането съм завивал с динамометричен :)
За други тегави гайки по колата използвам як върток 3/4" с преходник към 1/2", досега нищо не му се е опряло.
kr1100 - майстор
ср фев 08, 2023 7:57 ambrick написа:
...за всеки случай" и заради батерията 4Ah в комплекта и по-мощното зарядно за нея, което у нас по друг начин не можеш да си набавиш.
Тази седмица има промо на бетрии 12V/4Ah Parkside в Кауфланд / ако са останали още /. 49,99 лв.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: