• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 308
Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
Не ги вадя елементите, само отварям кутията на батерията и с крокодилчета закачам елемент по елемент. Отнема ми по един ден на елемент, защото не ми се следи кога се е заредил елемента. Оставям я на заряд и на другия ден местя на следващия елемент.
Не ми остава време да направя няколко зарядни, галванично разделени и да пробвам да я заредя за 1 ден.
Passa написа:
Имай в предвид че тая електроника следи вероятно и разрядният ток от клетките и ако той не е достатъчен електрониката счита че батерията не е читава. А когато ти зареждаш по отделно клетките - тогава зарядното я зарежда без оглед на състоянието на клетката от към възможности за разрядният ток. Гледа само напрежението и вътрешното съпротивление.
В това не съм сигурен. Следи напрежението на всяка клетка и ако една клетка се разреди спира тока на цялата батерия и обратното при зареждане. Беше писано, че при престой потенциалите на елементите се изравнявали, но по моите наблюдения с една от батериите това не се случваше. Един от елемнтите не можеше да се зарежда и се разреждаше бързо, докато не го заредих ръчно.
Passa - специалист
Така е и аз видях че само някой клетки се скапват и не са еднакви напреженията им в общата батерия.

Номера на Гризли в ръководвството ми на Импакта е 0800 111 4920. Незнам дали е верен.
Lutchezar - майстор
Очаквах някаква дискусия относно акумулаторната оберфреза от четвъртък...
https://www.lidl.bg/bg/p/sbudi-maystora ... eza/p38679
EDI - майстор
Аз я видях на брошурата, без пари си е, предполагам за някоя фаска или заобляне става.Поне е лека на вид.
Lutchezar - майстор
Намерих клипче
https://youtu.be/i7bAh1TQEjI

Но по света е била без батерия за 60 Евро, при нас е с 2000 maH батерия.

Дълбочина на фрезоване в плътен материал 2мм, повече - на стъпки. Само трябва да намеря колко тежи, изглежда че за дребни работи ще е удобна.
пишман_майстор - майстор
Някой вече дали има нагера им на Парксайд? Ако да- трака ли много ?
Приятел си е взел, отчел някакъв по-страничен звук при работата и го върнал, сега чакал да му пратят друг.
kuger - майстор
пон май 18, 2020 11:19 amпишман_майстор написа:
Някой вече дали има нагера им на Парксайд? Ако да- трака ли много ?
Приятел си е взел, отчел някакъв по-страничен звук при работата и го върнал, сега чакал да му пратят друг.
Трака, когато реже на максимална дебелина, на която е предвиден. Аз имам руски такъв, кога реже дебело чатка, та не се трае :-D , като се има предвид, че е много по–масивен от ЛИДЛ–ския.

пп: Забравих за стълбата, 4х3 стъпала. Тия от ЛИДЛ са се оляли, преди 3 години купих от Практикер 4х4 стъпала за 134 лв. С поне метър по–дълга и 1:1 в механизмите с тая от ЛИДЛ.
Тая от Практикер е Българска!
burkov - специалист
Какво ти е мнението за стълбата от практикер? Гледам пак я има на промоция за 149 лева и се чудя дали да взема една за вилата.
kuger - майстор
пон май 18, 2020 1:34 pmburkov написа:
Какво ти е мнението за стълбата от практикер? Гледам пак я има на промоция за 149 лева и се чудя дали да взема една за вилата.
Върши си работата за която е направена. Ползвам я във почти всичките и възможни варианти, включително и за скеле /с поставена талпа в/у нея/.
Здрава и лека.
Andri01 - майстор
От такава стълба,с малко префасониране направих сгъваема към капандурата за каратавана :). :partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 308

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: