Нека намерим най-тънките цени.
gomez - помощник
Аз днес отивам в Лидл в 10.40ч. и какво да видя, динамометричните ключове свършили. Обадих се на приятели и изненада, няма в още 4 Лидъла!!! Аман от купувачи! Тия дедовци големи майстори( зеления коридор)! И пак гумите до скъсване и четвърт оборот назад! :axe:
ky-kyy - майстор
Преди малко минах през Лидъла...наложи се да поровя в хладилника, да си избера най-дебелото зайче и като наближих рафта с гръцките сладости, от миналата седмица, бях готов да псувам, щото нямаше локум и халва. Само сусамки награбих, отивам да се редя на касата и изненадаааа - преместили локума и халвата там :supz: :supz: :supz: Та кукуту, доволен :)
Индианец - специалист
Тоя зелен коридор ни е*а мамата. :-D
ky-kyy - майстор
чет апр 01, 2021 6:33 pmИндианец написа:
Тоя зелен коридор ни е*а мамата. :-D
На касата е локума, ве :lol:
Svezar - специалист
чет апр 01, 2021 5:07 pmsilent написа:
Днес беше айде на гайковертите...една кака вади от палето....народа се бута и граби от ръцете и...навънка гледаш всеки втори с гайковерт а всеки трети с по два в ръцете....
Ама и цени са им наслагали в OLX-a , ще кажеш че двигателят им е със златни намотки...много има да чакат шарани :)
ky-kyy - майстор
Ох, дано спекулантите, не изкупят халвата и локума, че да ги търся из продавалниците на двойна и тройна цена :prayer:
silent - майстор
Гледах клипове че реално силата му е наполовина и не е е нещо особено....което за в къщи пак е ок и се навих да си купя...имам служебен не съм приритал но нек се търкаля под ръка в къщи....ма пък и се надявах отивайки на работа да са свършили и да си спестя разхода...в първия лидл по път 10мин след отварянето имаше само етикет....но във втория за който говорих го имаше и се преебах да си го купя...верно не е нищо особено...ма народа граби и се радва че е направил покупката на живота си...и аз така да не остана назад... :lol:
resistbody - майстор
Аз затова съм ги намразил, взех си безчетков ейнхел за 40лв отгоре и не се занимавам с лидълските им шмекерии, също ме дразнят че слагат цените отгоре, под тях няква евтина стока...

Някой има ли фрезата за канали ? Става ли за тухли ? и как е в бетона ако ми се наложи...
ky-kyy - майстор
чет апр 01, 2021 9:34 pmresistbody написа:


Някой има ли фрезата за канали ? Става ли за тухли ? и как е в бетона ако ми се наложи...
Преди 2 години се подлъгах да я купя.Тухлите ги джелатя с чука, в бетона пера с къртача, ама една тръба трябваше да поскрия и си викам, може пък да върши работа. Още като отворих куфара и започна да ме гложди едно съмнение...На външен вид, а както се оказа по-късно и на вътрешен, изглежда като че някой си е оставил ръцете. Като я пуснах още, тръгна да се разпада. Позатегнах болтовете, уж се пооправи. Другата греда, измислили някакви преходници от пластмаса, за да се върже към маркуча на прасмучката. Ами, никъв уй не вършат, маркуча пада..Че свински опашки, някак си го хванах тоз маркуч. Захванах да режа, ама таман започнах и изпуши....Ай до магазина - "На ви я, дайте ми друга." Убу, ама имало и други абдали, не само аз и ги изкупили...Еле една кака вика, щи намерим машинка и щи я докараме у вас...Намериха ми, донесоха ми я, ама аз вече бях скрил тръбата и я зафичих машинката в едно кюше, да си почива. След време, пак реших да я пробвам, като вече бях купил хубави дискове. Оказа се, че хубавите дискове, я стресираха допълнително и още преди да е набрала инерция, изпуши отново....
Ай, пак до магазина - "На ви я, дайте ми парите" и те така.....Ся, аз също питах тогава тука и ми рекоха някои, много убава, зимай я...Ако искаш, тях послушай, щото може да са се случили две калпави и на мен да са се паднали...Не знам, не знам.....

ПП Ако обичаш да пиеш ракийка с леко лютичко за мезе. Виж по хладилните рафтове едни малки кутийки Паприка у павлаци на Пилос. Аз много го уважавам тва мезе и си го купувах от Метро, или от Била, ама и лидълското е добро :)
А другата седмица, ще има и Пломари литърче за 18 кинта...
vlax - майстор
Да питам лед работната лампа някой купи ли я?
:partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: