Нека намерим най-тънките цени.
dundi - специалист
съб юни 26, 2021 6:10 amdpp написа:
Колеги, тоя комплект дали си струва 18-те лв..?
https://www.lidl.bg/p/super-sbota/kompl ... tki/p54973
Тези които са пуснати в четвъртък https://www.lidl.bg/p/sbudi-maystora-v- ... tki/p56914 днес ги разгледах и макар че са по малък комплект смятам че си заслужават, стеблото е шестоъгълно и имат възможност за използване с гаечен ключ.
silent - майстор
съб юни 26, 2021 3:41 pmCvetislav написа:
Онзи ден ходих до Лидл и ми направи впечатление, че имаше саблен трион 20в, Тример 20в, Храсторез 20в, пък не ги бях срещал в брошурите. Специално сабленият трион го чаках от доста време. Интересно ми защо не ги е имало в брошурата?
В събота в нашия лидл имаше винтоверти 20в...без батерия, саблен трион 20В без батерия, мултиинструмент 20в без батерия, отделно 20В2А в комплет със зарядно и 20в4а батерии....явно чистят наличности а може би защото пак ще сменят дизайна на инструментите и батериите...
cholev - майстор
пет юни 25, 2021 9:38 pmcat написа:
Въпрос към Чолев . Понеже всичко си вземаш от Лидл случайно да имаш нагера , дай мнение работи ли добре консумативи има ли за него ?
Баш нагера го нямам. За сега и не планирам да го купувам. Имам плазмената резачка. Скоро се опитах да режа една дебела рифелова ламарина (може би 10мм или 12) и не ми се получи. Трябва да си взема нещо да води дюзата в правилна посока- иначе на става само на ръка. За по тънки неща става с водещ линеал някакъв, с подходяща дебелина, да се плъзга дюзата по него странично
imegogo - специалист
аз от винтоверта не съм доволен първият ми взе нещо да трака и да спира да върти,смениха го гаранционно с друг новият почти не съм го ползвал патроника се разби за норматив, някой слагал ли е сносен патроник от друга марка ?
ddenkov - специалист
пон юли 12, 2021 8:21 pmimegogo написа:
аз от винтоверта не съм доволен първият ми взе нещо да трака и да спира да върти,смениха го гаранционно с друг новият почти не съм го ползвал патроника се разби за норматив, някой слагал ли е сносен патроник от друга марка ?
За кой винтоверт става дума?
ddenkov - специалист
пон юли 12, 2021 8:21 pmimegogo написа:
аз от винтоверта не съм доволен първият ми взе нещо да трака и да спира да върти,смениха го гаранционно с друг новият почти не съм го ползвал патроника се разби за норматив, някой слагал ли е сносен патроник от друга марка ?
За кой винтоверт става дума?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Наскоро мярнах в Лидл ел четка и сега се умислих... Някой ползвал ли е нещо такова?

Прикачен файл

Електрическа-четка-за-баня-600x600.jpg
Електрическа-четка-за-баня-600x600.jpg (24.03 KиБ) Видяна 1129 пъти
muhala - майстор
ср юли 14, 2021 9:31 amn_a написа:
Наскоро мярнах в Лидл ел четка и сега се умислих... Някой ползвал ли е нещо такова?
Не вярвам да чисти достатъчно добре. Чистих веднъж плочките в банята с винтоверта и една четка и пак не пада всичко. Трябва натискане и търкане здраво.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср юли 14, 2021 10:09 ammuhala написа:
ср юли 14, 2021 9:31 amn_a написа:
Наскоро мярнах в Лидл ел четка и сега се умислих... Някой ползвал ли е нещо такова?
Не вярвам да чисти достатъчно добре. Чистих веднъж плочките в банята с винтоверта и една четка и пак не пада всичко. Трябва натискане и търкане здраво.
Принципът е ОК, ти не си правил нещо както трябва, какъв препарат ползва?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: