Нека намерим най-тънките цени.
Shift - специалист
Мнения за инфрачервения термометър от този четвъртък? По-добър ли е от китайските от али-то за 10-15лв.? :?
ivannn - помощник
нед окт 23, 2022 10:03 amsilent написа:
Не го харесват....
Мерсаж. :partyman:
Цунах го. 90 дни и безплатно връщане, ще може да направи поне една смяна на гуми и ако не става ще си ходи.
cat - специалист
Гледах клипове с акумулаторния слаб е не достига 400 н м 220 волтовият си достига обявените 400 н м .
kr1100 - майстор
пон окт 24, 2022 8:30 pmcat написа:
Гледах клипове с акумулаторния слаб е не достига 400 н м 220 волтовият си достига обявените 400 н м .
И 220В е слаб само трака и не може да развие болтове М14 стягани на 170Nm на Халумин джанти. Трака трака и дотам
Lutchezar - майстор
Четох че с истински ударни вложки, а не тези от комплекта отват и двата доста добре. Пробвахте ли?
cholev - майстор
вт окт 25, 2022 9:50 pmLutchezar написа:
Четох че с истински ударни вложки, а не тези от комплекта отват и двата доста добре. Пробвахте ли?
Ударните вложки да не дават 30% сила :-D :-D :-D
Lutchezar - майстор
вт окт 25, 2022 10:50 pmcholev написа:
вт окт 25, 2022 9:50 pmLutchezar написа:
Четох че с истински ударни вложки, а не тези от комплекта отват и двата доста добре. Пробвахте ли?
Ударните вложки да не дават 30% сила :-D :-D :-D
Пишеше за по-малки луфтове и усуквания.
Мартин Кръстев - помощник
Сигурно не съм единствения, но аз съм наистина доволен от инструментите на Lidl. Вършат добра работа и наистина не са толкова скъпи.
Avas_co - майстор
Вложки и удължения определено си казват думата.
Нямам опит с лидълските гайковерти, само с три Макити, една 150Нм и две 200Нм.
Вчера с едно импактче, метабо, със 110 Нм, не успях да развия патентна видия 10х100 от там някаква греда. Като махнах удължението ми се получи.
goran67 - специалист
Дълга тръба и як ключ, с у'дарен натиск. После можеш да развиваш и завиваш с техниката :).

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: