Нека намерим най-тънките цени.
muhala - майстор
ср юли 14, 2021 5:40 pmn_a написа:
ср юли 14, 2021 10:09 ammuhala написа:
ср юли 14, 2021 9:31 amn_a написа:
Наскоро мярнах в Лидл ел четка и сега се умислих... Някой ползвал ли е нещо такова?
Не вярвам да чисти достатъчно добре. Чистих веднъж плочките в банята с винтоверта и една четка и пак не пада всичко. Трябва натискане и търкане здраво.
Принципът е ОК, ти не си правил нещо както трябва, какъв препарат ползва?
Някакъв за миене на плочки, който съпругата ми даде. Като видях, че не действа, опитах с прах за пране. Всичко това след нейните усилия да чисти с нящо, е което имаше солна киселина и свали част от фугите.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср юли 14, 2021 6:07 pmmuhala написа:

Някакъв за миене на плочки, който съпругата ми даде. Като видях, че не действа, опитах с прах за пране. Всичко това след нейните усилия да чисти с нящо, е което имаше солна киселина и свали част от фугите.
Значи си е било за смяна на фуга :-) Почистване се прави ако не всяка седмица, то на две седмици. Тогава не успяват да са завъдят дълбоко гадости и се чисти лесно. Но е твърде маняшка за мен, тая работа. Машинката спестява търкането, не че ще изтърка по-добре. Надявам се някой навреме да даде отзиви за лидълската версия
EDI - майстор
Купете си комплект четки за винтоверт, 4 бройки, разни профили15-ина лева.Перфектно чистят с верта.
Здравейте,

извинявам се, но нямам време да прочета цялата тема, затова скачам направо с много общ въпрос с невъзможен отговор :)

Тепърва ми предстои да започна оборудване със всякакви ръчни инструменти - чук, клещи, гедоре, отвертки и т.н. Нямам почти нищо в момента. Нужни са за лека домашна работа, едва ли повечето ще видят много употреба, затова не мисля, че има много смисъл да хвърлям пари за много качествени.

Какъв е консенсусът - Parkside/Powerfix ли са с най-доброто съотношение цена/качество? Как се сравняват с Topmaster, Cetaform и други подобни марки? Има ли някои неща, за които винаги е по-добре да похарчиш повече пари?

Благодаря много
Christo - майстор
https://www.google.com/search?q=%D0%A0% ... 00&bih=758
Знам, че не ти помагам много, но винаги, когато съм го забравял това нещо, все съм бъркал.
ddenkov - специалист
ср юли 14, 2021 9:14 amimegogo написа:
PABS 20-li D5
Питах, защото нямам проблем с патронника на моята бормашина, ама тя е друг модел - ударна.
imegogo - специалист
ръчните инструменти на Лидъл не са лоши имам разни неща вършат работа, електрическите имам пистолет горещ въздух и ръчен циркуляр, вършат добра работа ,акумулаторните не съм доволен от винтоверта следващия ще заделя повечко пари за макита девалт или бош професионал ,бормашина нямам но бях взел една от познат и не останах очарован от нея, бих ви препоръчал Бош или макита
floydogi - специалист
Топ мастер са класа над Парксайд, а всъщност са минимума от китайските инструменти, дето стават за нещо.
yanko78 - специалист
Някой има ли представа, по кое време пускат зарядното за акумулатори?
silent - майстор
пет юли 16, 2021 1:29 pmfloydogi написа:
Топ мастер са класа над Парксайд, а всъщност са минимума от китайските инструменти, дето стават за нещо.
Да бе и един мармот ....дет вика кредисимо стига глупости .....на нивото са на читавите китайски марки....и много близо до хоби сериите на профи марките и доста далеч от профи инструментите им....това като цяло...имат и издънки които са зле но за хоби намерения са си напълно наред инструментите им.....
Мнението ми е следствие на опит с личнни хоби, парксайд и профи инструменти и служебни профи инструменти на база усещане за инструмента и удобство при работа без да им правя сравнителни тестове...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: