Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
Гоума грешка бе да си купя винилни ръкавици (100 бр. в кутия).

Ако някой знае за кво стаат тия ръкавици - да пише.

Мноо се късат. Ама ноо и мноо лесно :shock: А цената им 70%+ спрямо последните де си купих от Лидъл за 10 кинта и си беа добри, само че латексови.
Докат ги вадя ми остана пръст в ръката. Докато да си ги наместя по ръката и смених неколко чифта.
А за работа с тех ич ги не бива, веднага се пробили. Мое би да стаат за броене на книжни кинти до 100 лв. мое би :?

Тия винилните незнам за ко да ги ползвам и си купих от Румик латексови на цена 27 лв. А в некъв друг магазин гледах нитритни за към над 40 лв.
Ей на ко праи пандемията - дига цените и унищожава качеството :x
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 24, 2021 10:05 amkozl написа:
Гоума грешка бе да си купя винилни ръкавици (100 бр. в кутия).

Ако някой знае за кво стаат тия ръкавици - да пише.

Мноо се късат. Ама ноо и мноо лесно :shock: Ей на ко праи пандемията - дига цените и унищожава качеството :x
Мне, виниловите така си се късат. Купих си, като беше истерията около алергии от латексовите... Ми какво, пълен джоб с ръкавици, сменям и хвърлям. Заминаха (основно в домакинстване). Щото мен ме е яд като хвърлям здравата латексова ;-) Та не ме бе много яд на скъсаните винилови. Харесваше ми цвета им черно-лиляви бяха
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 24, 2021 10:05 amkozl написа:
... нитритни за към над 40 лв.
..
Сакън, нИдей! Нитрилните се късат само с поглед!
cat - специалист
Въпрос към Чолев . Понеже всичко си вземаш от Лидл случайно да имаш нагера , дай мнение работи ли добре консумативи има ли за него ?
Virtex - майстор
чет юни 24, 2021 10:05 amkozl написа:
А цената им 70%+
навсякъде са + толкова, дори на някои места повече. Може би и затова в лидл не ги пускат.
dpp - специалист
Колеги, тоя комплект дали си струва 18-те лв..?
https://www.lidl.bg/p/super-sbota/kompl ... tki/p54973
Chefo77 - майстор
съб юни 26, 2021 6:10 amdpp написа:
Колеги, тоя комплект дали си струва 18-те лв..?
https://www.lidl.bg/p/super-sbota/kompl ... tki/p54973
Какво ги мислиш, за 18 лева имаш пълен комплект за работилницата :)
Няма да блъскаш по тях и да предозираш усилието и ще са ОК :)
tarlyo - специалист
За еспресо машинките от лидл, знаете ли къде предлагат резервни части? Стар модел е, отпреди 5-6-7 години мисля.
MamaMy - майстор
съб юни 26, 2021 6:10 amdpp написа:
Колеги, тоя комплект дали си струва 18-те лв..?
https://www.lidl.bg/p/super-sbota/kompl ... tki/p54973
Имаше подобни или дори същите единични отвертки + и -. Купих си няколко. Оказаха се много здрави, но презакалени. На едната + и отчупих върха. Вярно, че я напънах много, но рубикона при същото напъване свърши работа и оцеля, а тази се предаде, но за 2 лв са супер.
Онзи ден ходих до Лидл и ми направи впечатление, че имаше саблен трион 20в, Тример 20в, Храсторез 20в, пък не ги бях срещал в брошурите. Специално сабленият трион го чаках от доста време. Интересно ми защо не ги е имало в брошурата?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: