Нека намерим най-тънките цени.
Djack - специалист
Тая бъркалка (миксер) , дали ще става да се използва за свредел? Някой пробвал ли е?
iliya_i - майстор
съб май 22, 2021 7:47 pmDjack написа:
Тая бъркалка (миксер) , дали ще става да се използва за свредел? Някой пробвал ли е?
Аз нямам желание да пробвам да блокирам 2 конски сили мотор, чрез свредел, защото ако свредела блокира подозирам, че ще ме хвърли доста надалеч.
Ти ако имаш желание опитай и сподели после.
Djack - специалист
съб май 22, 2021 8:40 pmiliya_i написа:
съб май 22, 2021 7:47 pmDjack написа:
Тая бъркалка (миксер) , дали ще става да се използва за свредел? Някой пробвал ли е?
Аз нямам желание да пробвам да блокирам 2 конски сили мотор, чрез свредел, защото ако свредела блокира подозирам, че ще ме хвърли доста надалеч.
Ти ако имаш желание опитай и сподели после.
Нали има реглаж на оборотите, а и като го пуснеш, спира? Тия бензиновите по кекави ли са, или имат някакъв съединител? Не знам, питам, не съм използвал свредел!
iliya_i - майстор
съб май 22, 2021 8:46 pmDjack написа:
съб май 22, 2021 8:40 pmiliya_i написа:
съб май 22, 2021 7:47 pmDjack написа:
Тая бъркалка (миксер) , дали ще става да се използва за свредел? Някой пробвал ли е?
Аз нямам желание да пробвам да блокирам 2 конски сили мотор, чрез свредел, защото ако свредела блокира подозирам, че ще ме хвърли доста надалеч.
Ти ако имаш желание опитай и сподели после.
Нали има реглаж на оборотите, а и като го пуснеш, спира? Тия бензиновите по кекави ли са, или имат някакъв съединител? Не знам, питам, не съм използвал свредел!
Бензиновия спира, като изпуснеш газта. А и разстоянието между ръкохватките е доста различно.
Djack - специалист
Този не спира ли, ако не е закопчан спусъка? Би трябвало да спира! Купих го днес, но не ми остана време да го огледам.
stefanjor - специалист
Немският Лидл пуска помпа за дълбоки кладнеци.
До колкото успях да си преведа вади от 60 м. вода.
Помпа
Sandman - специалист
ср май 26, 2021 10:54 amstefanjor написа:
Немският Лидл пуска помпа за дълбоки кладнеци....
Те я и у нас тая https://www.onlinemashini.bg/potopqema- ... 900w/28309.
Ако и наще лидъли пуснат на 130 евро бива :)
nikolov333 - майстор
ср май 26, 2021 10:54 amstefanjor написа:
Немският Лидл пуска помпа за дълбоки кладнеци.
До колкото успях да си преведа вади от 60 м. вода.
Помпа
То и аз купих една винтова на TopGarden за 99 кинта, дето вади вода на 50м, ма в инструкцията и пише, че може да се потапя на 5/пет/метра под вода. :-D
Понеже аз, бидейки българин инструкциите рядко ги чета, я удавих на 45м под вода и работи така един месец без да се спира, докато се прочисти сондажа, обаче като я спрях и не тръгна.. :lol: :lol:
silent - майстор
Изкарала си е парите а и 99лв не са 130евро...а у нас вероятно ще доде на минимум 150евро или 299лв...
nikolov333 - майстор
НАБЛЯГАМ НА ТОВА, ЧЕ ПОВЕЧЕТО САЙТОВЕ НЕ ПИШАТ ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ!!!!!!!!
Това намерих за точно този модел.. демек и тя не трябва да се потапя на > -5м под вода!!!


Напрежение на мощност 230 V
Мощност на двигателя 900 W/P1
Максимален дебитна разряда 3300l / h
Максимална височина на изпомпване -60m
Максимална дълбочина на потапяне – 5 m
Присъединяване към маркуч 1"
Тегло (приблизително) 13 Kg
20 m свързващ кабел H07RNF, защитен прекъсвач мотор.
Обхвати: Подходящ само за чиста вода.
За дълбоко изпомпване трябва да се монтира в тесни кладенци.
Подобни имена на Помпа Güde GTT 900 94138: GTT90094138

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: