Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
съб окт 02, 2021 11:36 amradius написа:
Аз не мога да проумея защо за 2 пъти в годината се избира акумулаторен инструмент.
Тва пък от къде го взема :?
Ако стаа въпрос за Парксайд, то това не е избор, а квото са пуснали по магазините и е поне с 2 г. гаранция. Та до избор мое да се стигне ако откажат гаранцията или върнат сумата. Ако сменят инструмента със същия какъв е избора :?
А примерно Метабото беше с 5 г. гаранция - изкара ги и продължавам да го ползвам.

Та нещо не схващам от де се завъртеха тези 2 пъти :shock:
Да не би от това:
zz_stefanov написа:
Ми 'марковите' ми се е случвало и само два пъти в годината да ги заредя, а след това всичко си е ОК и си работят пак интензивно.
Като си купувате лидълски боклуци какво очаквате.
Cpk - специалист
Гайковерта в промоция от 4.10. е с кабел. И ако човек достъп до ел. контакт, за две години ще си "избие" парите. Само при завиване трябва да се достегнат болтовете или гайките, че 100 Нм не са достатъчно.
Chefo77 - майстор
Няма да си избие парите, защото с нашите прекрасни пътища, почти винаги се налага (или поне е силно желателно) баланс на джантите преди поставяне.
Аз минавам, оставям гумите при гумаджията и след 2-3 дни отивам само за смяна.
А и никой не е толкова спънат в ръцете, че да не може да работи с кръстачка :)
kr1100 - майстор
съб окт 02, 2021 5:30 pmCpk написа:
Гайковерта в промоция от 4.10. е с кабел. И ако човек достъп до ел. контакт, за две години ще си "избие" парите. Само при завиване трябва да се достегнат болтовете или гайките, че 100 Нм не са достатъчно.
Непотребен боклук. Болтове затегнати на алуминиеви джанти с 170Nm -от 20 бр успя да лашне само 1 брой.
Иначе много добре трака и толкова - т.е. нищо друго не прави освен да трака. [-X
Cpk - специалист
съб окт 02, 2021 7:31 pmkr1100 написа:
Болтове затегнати на алуминиеви джанти с 170Nm -от 20 бр успя да лашне само 1 брой.
Значи 500те им Nm са по китайската метрична система :-D
ky-kyy - майстор
От новата брошура на Лидл, препоръчвам цеденото мляко Олимпус, водка Руски стандарт 1,75 литра и Узо Плумари с две чаши .
gnt69 - майстор
съб окт 02, 2021 7:45 pmky-kyy написа:
От новата брошура на Лидл, препоръчвам цеденото мляко Олимпус, водка Руски стандарт 1,75 литра и Узо Плумари с две чаши .
+1 аз бих добавил и казана МОЖЕ ДА ВАРИ ЦЯЛА СВИНСКА ГЛАВА ИЛИ 20 УШИ И 20 КРАКА НАЕДНО ИЛИ 27 ЛИТРА ШКЕМБЕ ЧОРБА.
ky-kyy - майстор
съб окт 02, 2021 7:55 pmgnt69 написа:

+1 аз бих добавил и казана МОЖЕ ДА ВАРИ ЦЯЛА СВИНСКА ГЛАВА ИЛИ 20 УШИ И 20 КРАКА НАЕДНО ИЛИ 27 ЛИТРА ШКЕМБЕ ЧОРБА.
О, да и Казана. Хвалеха го и други. :supz:
zz_stefanov - майстор
съб окт 02, 2021 5:14 pmkozl написа:
......................
Та нещо не схващам от де се завъртеха тези 2 пъти :shock:
Да не би от това:
zz_stefanov написа:
Ми 'марковите' ми се е случвало и само два пъти в годината да ги заредя, а след това всичко си е ОК и си работят пак интензивно.
Като си купувате лидълски боклуци какво очаквате.
Двата пъти се появиха от това, че се купува гайковерт за смяна на гуми в домашни условия.
Мое то е по просто, цяла година разполагах с по голям и силен винтоверт и този си беше останал на рафта. После всичко си му беше наред с батериите.
Sybev - помощник
Здравейте, отново. Написах за какво ми трябва гайковерта и колко често ще се ползва. Дали си струва или не закупуването му за такава употреба всеки сам за себе си решава и всеки е прав за себе си. За самата машинка обаче последните мнения малко ме озадачиха, като все пак обаче мисля да повярвам на колегите с първите коментари по въпроса. Благодаря на всички за помощта.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: