Нека намерим най-тънките цени.
silent - майстор
Това което си показал не променя фактите които отразих...този Херкулес или негов близнак клонинг с друго име във Франция е 109евро срещу 119евро колкото е и Лидълския във Франция.....тук цените са ясни какви са ..ето линк...
joro39 - специалист
някой взел ли този компресор.
Прикачен файл:
353325_02.jpg
353325_02.jpg (13.08 KиБ) Видяна 2162 пъти
kozl - майстор
Да. Дебита малък, сравнено с Енхел 1800W.
За данапомпване на гуми се окоза по-добър от тези захранвани от акумулатора на половината от цената му.
Веднъж реших да пълня бутилка с него и се отказах нейде м-у 3 и 4 бара, защото имах усещане, че времето спря.
LazarGanev - "Велик майстор"
вт апр 06, 2021 12:00 amjoro39 написа:
някой взел ли този компресор.353325_02.jpg
Да, само е моят е само с една дръжка, може би по-стар модел. Имам и Ейнхел такъв, вършат ми прекрасна работа за надуване на инсталации
vencil - специалист
вт апр 06, 2021 12:00 amjoro39 написа:
някой взел ли този компресор.353325_02.jpg
Ако е за кола, колело, пръскачка и т.н. препоръчвам ти този, изключително доволен съм от него.
cholev - майстор
вт апр 06, 2021 8:47 amvencil написа:
..
Ако е за кола, колело, пръскачка и т.н. препоръчвам ти този, изключително доволен съм от него.
..
Моя се повреди механично- двигателя върти но компресора не действа. Върнаха ми кинтите. Като го пуснат ще си го взема пак. За допомпване е идеален.
stefanjor - специалист
Питането ми е за серията X20 батериите.
Трябва ли да се притеснявам ако зареждам 2 ач батерия в зарядното на 4 ач батерия и обратното?
Объркан съм понеже случайно попаднах в немския Лидл на зарядни с различни показатели- сериия А1 или В1, различна ватове и ампераж.
Понеже не съм много в час с тоци, батерии и други електроники ще съм благодарен ако някой даде компетентно мнение.

Прикачен файл

X20_zarqd.jpg
X20_zarqd.jpg (56.76 KиБ) Видяна 1858 пъти
kozl - майстор
С 65 ватовото А1 по мое мнение 4Аh батерия ще се зарежда по-бавно и без опасения за зарядното или батерията.
За обратното е меродавно да се прочете инструкцията на зарядното. Тъй като в X серията, зарядното си общува с батерията, възможно е да е предвидено по-мощното зарядно да се съобразява с типа на батерията.
stefanjor - специалист
Това е от ръководстовто за 4 ач батерия серия А3.

Прикачен файл

X20_4ah.jpg
X20_4ah.jpg (84.45 KиБ) Видяна 1823 пъти
grizan1980 - специалист
ср апр 07, 2021 9:31 amstefanjor написа:
Това е от ръководстовто за 4 ач батерия серия А3.
Аз имам и двете зарядни , но по бавното стои на масата и снего се зарежда всичко ..... По мощното дойде с гайковерта ,но дори не съм го включвал.... Все пак мисля че по бавно да се зареждат е по добре, макар че са друг вид батерия ( не като оловните) :?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: