• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 306
Нека намерим най-тънките цени.
dimodd - напреднал
пет юни 05, 2020 7:34 amnaB4o написа:
В събота ще пускат програматор за поливане, да видим дали ще има бройки да взема една за ранчото на тъста. От понеделник до четвъртък да самополива за няколко часа. Само се чудя дали да не пратя някоя баба 60+, да вземе преди да имам ред аз в 10:30 хаха
Вчера си взех от Кауфланд. Дори е с 25% намален.
naB4o - специалист
Не съм засичал, ще отскоча да видя и там. Благодаря за отговорите!
Едит: Купих го ще го тестваме :)
Колко време издържат батериите,ако имате наблюдения? Ще се пуска предполагам 4-5 дни седмично за пи няколко часа
mironcho - специалист
Сигурно е писано в други теми, но програматора от кауфланд има ли изискване за минимално налягане на водата на вход?
EDI - майстор
Моя го имам отскоро и не знам колко държат батериите.Не помня дали има изискване на налягане, но моята система работи на бар и половина, поне толкова трябва да има на входа на филтъра.
Може ли някой да сподели мнение за прободния трион от тази седмица.
Chefo77 - майстор
Пълен бахлюк ...
Ако и на някои да им харесва. То и Цецка Цачева си има мъж, нали ...
jekasus - майстор
Chefo77 написа:
Пълен бахлюк ...
Те, всички режат накриво...
По спомен - не удобен за захващане със ръка.
Аз пък ползвам някакво зеге на Райдър, върши си работа, :-D
Това е, като при мен - има добри марки за ъглошлайфове, но не са удобни за работа и захвата, просто не са удобни.
Lion15 - специалист
пет юни 05, 2020 9:34 pmjekasus написа:
Chefo77 написа:
Пълен бахлюк ...
Те, всички режат накриво...
По спомен - не удобен за захващане със ръка.
Аз пък ползвам някакво зеге на Райдър, върши си работа, :-D
Това е, като при мен - има добри марки за ъглошлайфове, но не са удобни за работа и захвата, просто не са удобни.
Гледах го зегето.
Нещо малко кютук ми се видя.
И аз взех един Райдър за един ламинат...
Тия евтините зегета са малко боклуци, ама като трябва рядко....
Shift - специалист
Здравейте,имам малък проблем с една водоструйка на Парксайд. Вътре в пистолета има едно Г-образно съединение, което пропуска леко вода когато водоструйката не работи,но е под налягане и така я кара да са ключва сама през половин минута за по секунда-два, за да възстанови налягането.
Вътре е с някаква съчма и пружинка,разръчках го но това за сега влоши нещата /пропуска повече/. Продава ли се такова нещо или пък цял пистолет като консуматив? Или пък мога ли да го оправя по някакъв начин? Не искам да връщам водоструйката защото работи перфектно и я взех на страшна далавера и ще ми върнат пари,за които няма да мога да купя подобна.
П.С. На дългата страна влиза маркуча за висока налягане, а на късата се нанизва продължението на тръбата,която е вътре в пистолета.
Прикачен файл:
20200606_195226.jpg
20200606_195226.jpg (46.4 KиБ) Видяна 1863 пъти
Прикачен файл:
20200606_194025.jpg
20200606_194025.jpg (57.24 KиБ) Видяна 1863 пъти
silent - майстор
вт юни 02, 2020 9:05 pmaroot написа:
Явно Lidl губят форма, няма дискусии нещо :)
Аз си взех гедорето 216 части и съм доволен. Далече са от качеството на Wera примерно като изпълнение, но вършат работа, не те е жал че ще паднат и т. Н.. Има си всичко, без клещи. Не че съм умрял за техните , ама в такава Allin One кутия можеха нещо джоб да оформят. Тва колкото да се намирам на критика.
Иначе доста гледах кутията за настолната бормашина и подминах. А сега ме човърка - Зле, зле, колко да е зле за аматьорски рски DIY изпълнение. Наложи ми се да разпробивам планки, ходих да се моля по майстори.. А, ако бях взел..
Отиди и си купи, днес ги гледах (настолните) в Лидл в Ринг мола на околовръстното.Има колкото искаш.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 306

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: