Нека намерим най-тънките цени.
ddenkov - специалист
Преди две седмици върнах едни гаечни ключове и уред за настройка на сателитна чиния. Ключовее бяха в оригиналната опаковка и ползвани само за проба. Уреда беше разопакован от пластмасовата опаковка и за него касиерката запита защо се връща. Отговор: защото не ми харесва. Повика салонен управител и всичко бе прието и парите върнати. Това след по-малко от месец от закупуването.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет юни 17, 2022 11:56 amddenkov написа:
Преди две седмици върнах едни гаечни ключове и уред за настройка на сателитна чиния. Ключовее бяха в оригиналната опаковка и ползвани само за проба. Уреда беше разопакован от пластмасовата опаковка и за него касиерката запита защо се връща. Отговор: защото не ми харесва. Повика салонен управител и всичко бе прието и парите върнати. Това след по-малко от месец от закупуването.
Винаги питат "защо". Мисля си, обратна връзка с търговец и производител. Впрочем, когато ми замениха кухненското ренде, новото бе с подобрена конструкция именно в проблемното място
gogo7777 - майстор
kozl написа:
чет юни 16, 2022 10:50 pmgogo7777 написа:

Това, че реже накриво не означава, че е повредено. :wink:
Повредено, дефектно, негодно, се подлежи на връщане.
Andri01 написа:
Гого,НЕ е повредено! Плочата,която ляга на дъската НЕ е перпендикулярна на ножчето. Но не е моя работа да я оправям.
Не схванахте......Не може да се търси рекламация на "оригинална" стока.........това не е фабричен дефект
:-D
kozl - майстор
Да де и аз тва си мисля, че гаранцията важи докат не си я потърсиш :-D
ddenkov - специалист
Аз не говорех за гаранция, а за право на връщане до месец от покупката (два месеца с Лидл+).
Andri01 - майстор
Това право го няма вече!! Гого,това,че плочата НЕ перпендикулярна на движението на ножа е чист фабричен дефект!! Има начин да се оправи,но защо клиента трябва да го прави? А,бе с тези въртели,ще загубят много клиенти
Lutchezar - майстор
Можеш да връщаш до 1 или 2 месеца, второто с електронна касова бележка. А в лидълските теми особено е писано ужасно много за кривото рязане не само на лидълските зегета, но почти всички лидълски кривяха. Сега всички са нови модели, не съм пробвал. Единствения смислен съвет за право рязане по спомен беше от Еди, препоръка да се ползват ножчета на Бош Прогресор.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ако припираш зегето и златно да е, ще легне ножа
gogo7777 - майстор
Andri01 написа:
..... Гого,това,че плочата НЕ перпендикулярна на движението на ножа е чист фабричен дефект!!.....
Нищо криво няма.....така е направено - така се продава.
И аз искам сиренце за 5 лева ама за тия пари ми дават имитиращ продукт......да ги......
:-D :-D :-D
Andri01 - майстор
Нищо"криво" няма,само дето не върши работа!!! :lol:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: