Нека намерим най-тънките цени.
zz_stefanov - майстор
нед яну 08, 2023 2:11 amLutchezar написа:
съб яну 07, 2023 11:59 pmprascho написа:
Cholev, не бих купил нито една от двете машини. Изглеждат като тухли четворки...Ако нямах drill driver, щях да се насоча към това... Скоро ще излезе и в бг.

https://www.milwaukeetool.eu/en-eu/m18- ... /m18-fpd3/
Този инструмент каква употреба има в домашни условия?
И колко често би го използвал?
Всяка професионална машинка може да се използва в домашни условия.
Въпрос на целесъобразност обаче е покупката и. Това е над 1400 лева. ;)
prascho - майстор
нед яну 08, 2023 2:11 amLutchezar написа:
съб яну 07, 2023 11:59 pmprascho написа:
Cholev, не бих купил нито една от двете машини. Изглеждат като тухли четворки...Ако нямах drill driver, щях да се насоча към това... Скоро ще излезе и в бг.

https://www.milwaukeetool.eu/en-eu/m18- ... /m18-fpd3/
Този инструмент каква употреба има в домашни условия?
И колко често би го използвал?
Разни потребители, разни идеали... Когато човек отвори "youtube" и види, че в САЩ се ползват машини на M.. и D.. в повечето домакинства с къща му става ясно, че това са инструменти за масовката. Не са нещо невиждано.

И колко често би го използвал?
Винаги когато се наложи да се ползва drill и дори Impact driver....
joro_kem - специалист
Ово е стандарД. Като си нямат лидл, си угаждат с милуоки :) айде по-сериозно, темата е за хоби инструменти.
klomo - специалист
Масовката в българията не може да си позволи да даде 600-800 лева. Виж ,че майсторчетата са масово с машини от зрънчо.
Ако ти можеш никой не те спира. Хората не искат да те ограничат, а да те отрезвят.
silent - майстор
По-добре калпав инструмент в добри ръце, отколкото добър инструмент в калпави ръце.
Нивото във всяка област на живота в тази държава е на нивото на държавата.
Празнословие, заучени фрази, гугъл и биене по косматите гърди на маса.
Така че не гледайте америка а нашата си кочина.
cholev - майстор
Да утеша тези който са си купили парксайд Х20 бормашина вместо милвоки.
Парксайда е единствения, на който щипката за колан е едновременно и отварачка за бира. Пробиеш един отвор, отвориш си бира- готино :rock:
LazarGanev - "Велик майстор"
С Перленбахер ли го дават или с Аргос?
cholev - майстор
пон яну 09, 2023 9:03 pmLazarGanev написа:
С Перленбахер ли го дават или с Аргос?
В момента не ползвам отварачката - купих си 300 бири бекс кен по левче за количество и за удоволствие марочное, което се отваря на ръка (старите бутилки с пружина)
resistbody - майстор
пон яну 09, 2023 9:01 pmcholev написа:
Да утеша тези който са си купили парксайд Х20 бормашина вместо милвоки.
Парксайда е единствения, на който щипката за колан е едновременно и отварачка за бира. Пробиеш един отвор, отвориш си бира- готино :rock:
Както казва кума ми, закво ти е тая отварачка като бира може да отвориш със всичко...

Лазаре, тея лидлските измишльотни не бяха ли туист офф.. тя и бирата им като инструментите... миналия ден си взех зеге макита, до сега само съм си мислел, че имам зеге.. даже не си го търся на кой съм го дал да го ползва парксайда... тея клипчета в тубата дето браксайда са по-добри от бош/макита/девалт/милоки са само да си направите по една душевна чикия...

Не мислете че хейтвам... миналия ден пак взех браксайд... просто за 130лв няма каква фреза за тухли да взема, а ще ми трябва само веднъж...
Chefo77 - майстор
пон яну 09, 2023 9:11 pmresistbody написа:
.. миналия ден си взех зеге макита, до сега само съм си мислел, че имам зеге.. даже не си го търся на кой съм го дал да го ползва парксайда... тея клипчета в тубата дето браксайда са по-добри от бош/макита/девалт/милоки са само да си направите по една душевна чикия...
На колко човека разби идеята за смисъла на живота ...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: