Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
пон апр 18, 2022 2:01 amLazarGanev написа:
А защо не си слагате термостатичен вентил след бойлера, който върши много повече работа и е по-евтин? Аз съм с такъв и съм много доволен, на много клиенти също съм сложил
Много повече работа е, че предпазва от ощавяне и тръбите от високата Т. В зависимост от разположението на водопровода изобщо може да не свърши работа за Т в душ батерията като се пусне водата от казанчето в тоалетната чиния.
mironcho - специалист
пон апр 18, 2022 2:01 amLazarGanev написа:
А защо не си слагате термостатичен вентил след бойлера, който върши много повече работа и е по-евтин? Аз съм с такъв и съм много доволен, на много клиенти също съм сложил
Защото днес може да искам да се сгрея под душа повече от вчера, а пък на мивката в кухнята може да ми трябва по-хладна или пък много по-гореща вода.
Мисля, че не са взаимозаменяеми, но пък могат да работят заедно, този при бойлера да ограничава на 40-45 градуса за да не се транспортира излишно гореща вода, а с другия да си правиш водата, както ти е кеф :weedman:
iliya_i - майстор
пон апр 18, 2022 2:01 amLazarGanev написа:
А защо не си слагате термостатичен вентил след бойлера, който върши много повече работа и е по-евтин? Аз съм с такъв и съм много доволен, на много клиенти също съм сложил
Защото в къщи всеки се къпе с различна температура на водата. А бойлера не е в банята за да си го регулира.
stefanjor - специалист
В четвъртък пускат тази сгъваема работна маса.
Някой може ли да каже дали е подходяща да се сложи на нея настолен циркуляр- пендула?
Стабилна ли е?
Преди подобна беше ололо 35 лв... тази някаква подобрена ли е или само цената и е подобрена? :?

Прикачен файл

masa.jpg
masa.jpg (49.2 KиБ) Видяна 1103 пъти
Andri01 - майстор
Върши работа. Стабилна, издържа поне 70 кг. Наистина беше 32 лв, но в"Практикер",преди 2 г.
oberst - специалист
Тази маса е кекава. За машини си има друга маса със сгъваеми крака и телескопични ролки за поддържане на материала. Навремето купих няколко, като ги бяха пуснали намалени по 99 лв. и нямат нищо общо с това нещо.

Изображение
stefanjor - специалист
пон апр 18, 2022 11:36 amoberst написа:
За машини си има друга маса със сгъваеми крака...
Оффф, знам я тази, но гроздето било кисело... :)
А и ми се иска освен за пендулата масата да се ползва и за други дребни манипулации.
ОК, благодаря за насоките, ще го мисля... :cool:
oberst - специалист
Тази маса с винтовете е работна за прихващане на детайла за обработка с ръчни инструменти и машини, а не за монтиране на настолни машини. За тях си трябва нещо по-масивно, вкл. и самоделен тезгях, ако не ти се купува. Освен това, тя се сгъва настрани и ти е ясно, че това не може да стане с машина на нея, докато това другото е със сгъваеми крака, но машината може да си остане монтирана и в събрано положение.
stefanjor - специалист
пон апр 18, 2022 3:49 pmoberst написа:
... тя се сгъва настрани и ти е ясно, че това не може да стане с машина на нея, докато това другото е със сгъваеми крака, но машината може да си остане монтирана и в събрано положение.
Циркуляра стои на един рафт и го свалям, когато го ползвам.
Понеже съм ограничен от към пространство и нямам място за тезгях или маса си мислех, че нещо подобно и сгъваемо ще ми свърши работа...
Уви, няма пълно щастие... :partyman:
resistbody - майстор
Нямах късмет с батерията, в Асеновград само 1 останала и тя без чучур..

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: