Нека намерим най-тънките цени.
fbr - майстор
съб фев 25, 2023 9:58 pmпишман_майстор написа:
Някак си ми звучи .... невероятно рязането на камъни и стени ( че и половин метър дебели ) с реципрочен трион.
Едва ли. Виж на моя какво му се случи без особен напън. Ама то не е и направено за сериозни натоварвания.

Прикачен файл

IMG_20230226_124440_resized_20230226_124701022.jpg
Parkside пълен БОКЛУК........нискобюджетно решение- излизащо на цената на реномирани марки ......Не знам защо се връзвате на тази въдица.....
resistbody - майстор
нед фев 26, 2023 12:26 pmпишман_майстор написа:
Е те надали са били 50 санта . Вероятно и самия трион не е бил на парксайд.
Триона бош зелен от старото качество 700вата, ножа бош 455 мм, пробвах същия на райдер и половината тухли не може да изкара..
Реже ги на веднъж по вертикала, по хоризонатала само се хаби ножа и мъчи машината... където ни трябваха по-ниски тухли ползвахме 4-ки и 1-ки...
zz_stefanov - майстор
Имаш ли линк към ножа.
При нас камъка е мек варовик.
resistbody - майстор
нед фев 26, 2023 9:09 pmzz_stefanov написа:
Имаш ли линк към ножа.
При нас камъка е мек варовик.
https://tashev-galving.com/product/065- ... -s-2243-hm

Може да потърсиш другаде за по-ниска цена, просто за модел ти го показвам...

Едит:
В емага е на 60лв взимай направо, реална е отстъпката
https://www.emag.bg/nozh-za-sablen-trio ... GXEALw_wcB
kr1100 - майстор
Здравейте.
Гледам,от четвъртък ще пускат ел.култиватор 1400W за 160 лв.
Някой има ли с такава мощност на друфа фира.
Пробвал съм предния модел на Парксайд , но беше с по- малка мощност и не бях доволен. Драскател на почвата. При мен е глинеста и тежка. Дали тази новата ще върши работа в оранжерията , че с Болгар а е доста трудно. Затова питам за мощността.
Офф няколкократно съм разхвърлял перлит и пясък + по 2 пъти на година торф и пак е тежка почвата/.
Последна промяна от kr1100 на вт фев 28, 2023 7:18 pm, променено общо 1 път.
ky-kyy - майстор
вт фев 28, 2023 11:00 amkr1100 написа:
Здравейте.
Гледам,от четвъртък ще пускат ел.култиватор 1400W за 16 лв.
За 16 лева, кво се чудиш :lol:
Andri01 - майстор
Градски ,изтървал си една "0" в цената! :-D
kozl - майстор
вт фев 07, 2023 6:28 pmresistbody написа:
вт фев 07, 2023 3:32 pmXpacTa написа:
Пистолета не знам каква далавера е. Преди беше 20-25 лева. Вярно, този има някакъв LCD дисплей, ама това не ми се вижда особено полезно за подобен инструмент. Остава и лазер да му сложат и да вдигнат цената на 70 лева. Всъщност исках да похваля най-дясната приставка, която се ползва за разпалване на барбекю - вместо да купувате всеки път разни течности и т.н. само завирате пистолета в дървените въглища и чакате няколко минути. Единствения проблем е да не му се разтопи корпуса.
Този е с контрол на скоростта и градусите 1-ва степен е 50 градуса, втора се регулира от бутоните.... анаогичен такъв е над 120лв..
Чак днес го пробах тоя пищов и ако някой ползва такъв, моля за отговори.
1. На спусъка при положение 0 работи, духа, грее - така ли трябва да е? Т.е. нема спиране. За да го спря трябва да му извадя щепсела. И това при 50 градуса по дисплея.
2. Дали изписаните Т имат нещо общо с реалността. На 150 градуса нагласена Т можех да си държа отпред ръката. Иначе като увеличавам загрява повече и поддържа Т, ама колко отговаря на заданието по дисплея :?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: