Нека намерим най-тънките цени.
Фитилчо - майстор
За нищо не става тоя "гайковерт"
Като детска играчка е. Явно ще си търся тяло на Фестуул импакта, имам батерии и зарядно вече, така, че няма да е безбожна цената. Вярно, разликата ще е 4 пъти в цената, ма първо е по силен в пъти и второ е по малък и лек в пъти.
prascho - майстор
Има някакви китайски алтернативи, които също се справят относително добре спрямо Милуоки и Девалт. Също така Европа е малък пазар и себестойността на продуктите на двата основни бранда е доста по-висока в сравнение със САЩ.

gruio - специалист
нед яну 02, 2022 11:55 amprascho написа:
Има някакви китайски алтернативи, които също се справят относително добре спрямо Милуоки и Девалт. Също така Европа е малък пазар и себестойността на продуктите на двата основни бранда е доста по-висока в сравнение със САЩ.
Не е заради малкия пазар а заради митата на стоки от САЩ.
prascho - майстор
По време на Тръмп говореха за някакви мита на алуминия от 25-30%. Явно митата при акумулаторните инструменти са 200-300%, като им гледам коледните промоции в САЩ и тези в Европа.... ЕС е трета категория пазар и с текущите управници няма скоро да надскочи себе си...

https://pravatami.bg/19745
nikolson - майстор
Аз последните три мнения не ги разбрах. :?
prascho - майстор
Не са по темата. Може да се изтрият.
prascho - майстор
Винтовертът на примоция следващата седмица каква работа върши. Гледам има чук на картинкаа....

Прикачен файл

B&D vintovert.jpg
B&D vintovert.jpg (97.66 KиБ) Видяна 267 пъти
ZEDYCUS - майстор
Чукът указва къде точно да го удариш за да проработи :rock:
gruio - специалист
Някой ползва ли го изобщо тоя удар на винтовертите? На мен като ми трябва и вадя перфоратора обикновено.
miliad - майстор
чет яну 13, 2022 11:30 pmgruio написа:
Някой ползва ли го изобщо тоя удар на винтовертите? На мен като ми трябва и вадя перфоратора обикновено.
Редовно го ползвам, когато става въпрос за дреболии на тухла.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: