Нека намерим най-тънките цени.
Благодаря на всички за коментарите. Помогнаха ми да взема решение. :wink:
Разликите се отказаха съществени и се отказах от Лидъл-ската.
Lutchezar - майстор
Ами толкова си струва, независимо дали от Лидъл или 5те бройки в Практикер. Като сметнеш цените на батерии и зарядно и ги приравниш си е все същото.
Хубаво е ако имаш акумулаторни инструменти да са с взаимно заменяеми батерии, което обикновено означава един производител.
Засега Лидъл води с цените на батериите и най-накрая се спря на 2 постоянни серии, но пък и тази машинка не е Парксайд.
prascho - майстор
Днес видях една разопакована бройка в Лидл на коментирания винтоверт BLACK&DECKER. За първи път виждам зарядно, което е една трета от габарита на батерия 1.5Аh. Явно доста са спестили в окомплектовката за да докарат цена 120лв. Нямам идея от коя седмица е пуснат, но имаше над 20 броя. Последно време ми прави впечатление, че инструменти пуснати преди 2-3 седмици и отгоре се предлагат в някой ъгъл.... Предходната политика бе да се пускат само в конкретна седмица...
Последна промяна от prascho на съб дек 11, 2021 10:42 pm, променено общо 1 път.
radius - майстор
Ами може и народа да е разбрал, че не си купува маркови машини на биташка цена.
И аз имам лидълски машини - оберка и герунг, но ги вадя рядко, доволен съм, но нямам кой знае какви очаквания.
prascho - майстор
По-скоро темпа в ръст на цените на стоките от първа необходимост и изоставането на доходите карат хората да не са толкова склонни да си купуват инструменти.
Lutchezar - майстор
Вчера били разграбили гайковертите за пореден път, така че не мисля.
Аз си взех от тези
аз си взех от тези,
Фритюрник с горещ въздух
все още нямам идея колко са качествени, но поне са на достъпна цена. картофите се получиха добре, но нещо с месото не се справям добре
The master - специалист
Весела Коледа! Бъдете живи, здрави и засмени!
cholev - майстор
пет дек 17, 2021 6:52 pmgo6o78 написа:
Аз си взех от тези
Фритюрник с горещ въздух
все още нямам идея колко са качествени, но поне са на достъпна цена. картофите се получиха добре, но нещо с месото не се справям добре
Ако имаш възможност си вземи скъпия около 200лв, 9 в едно. Уникално добра машина. Ползваме го всеки ден.
Картофите от сурови във въртящата се мрежа ги прави за 32мин и стават много добри.
Одеве на въртящия се грил метнах едно кауфландско френско пиле джинка (когато ги намалят на 11лв 2 броя взимам иначе са лудо скъпи) 190оС за 35мин. Стана отлично. След това круши със синьо сирене 165оС за 16мин на една от плоските мрежи.
Риби, пържоли и прочее. Върло добра е машинката.
Този, който си взел го имам, но го ползвам вече само да се подгрее нещо. Разликата е огромна
Chefo77 - майстор
Ако Филипса прави картофите за 32 минути, ще го изхвърля със съде кашона ... :lol:
Дробчета пилешки пробвал ли си как стават? :)

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: