Нека намерим най-тънките цени.
nikolson - майстор
Едва ли някой ползва за хоби тази марка, за да даде мнение.
Andri01 - майстор
нед сеп 25, 2022 11:02 pmФитилчо написа:
Всички искат да таковят дявола у въздуха
Досега никой не е успЕл, не ме питайте откъде зная
Дявол си тиии, Фитилчо =D> :partyman:
dimodd - напреднал
Колеги, някой пробвал ли е безконтактния тестер за напрежение, който пускат от днес,10.10.?!? Взех един, но в момента, в който го допра на стената и започва да пищи и свети,а там няма кабел със сигурност! Единственото, което прави, и може да е някакъв ориентир е, че като доближи скрит в мазилката кабел или открит кабел, зачестяват сигналите. Благодаря ви!
miliad - майстор
пон окт 10, 2022 4:46 pmdimodd написа:
Колеги, някой пробвал ли е безконтактния тестер за напрежение, който пускат от днес,10.10.?!? Взех един, но в момента, в който го допра на стената и започва да пищи и свети,а там няма кабел със сигурност! Единственото, което прави, и може да е някакъв ориентир е, че като доближи скрит в мазилката кабел или открит кабел, зачестяват сигналите. Благодаря ви!
И при мен се случва, без значение че е марков. Ама не съм учил достатъчно, за да ти обесня защо така.
Lutchezar - майстор
Има ли бутони за чувствителност?
Имам подобен с + и - бутони. Тествай го и го настрой на някакъв външен кабел, на разклонител в който има включен уред например.
dimodd - напреднал
пон окт 10, 2022 6:48 pmLutchezar написа:
Има ли бутони за чувствителност?
Имам подобен с + и - бутони. Тествай го и го настрой на някакъв външен кабел, на разклонител в който има включен уред например.
Няма никакви бутони за настройка.
Ahmakov - специалист
А има ли мрежа под шпакловката?
dimodd - напреднал
вт окт 11, 2022 7:48 amAhmakov написа:
А има ли мрежа под шпакловката?
Не...
пишман_майстор - майстор
Вчера ми звъннаха от лидъла, да си прибера винтоверта. Подменили го пак с нов ("сагата" е описана на 184-5 страница, някъде там ) .
Прибрах му бележката , но ме гложди, че нещо тръгнало на калъч , си остава така до края...
kozl - майстор
Аз преди години си купих маратонки от Лидл. Изтърках ги от носене. Купих пак от Лидъл и след некой месец се разлепи подметката. И понеже не знам колко е гаранцията ги залепих с Момент за чепици. Са дали Момента е от Лидъла не помня.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: