Нека намерим най-тънките цени.
radius - майстор
Ама Макитата получаваш хубаво качество за нормални пари, не се връзва с таргета на Лидъла.
Chefo77 - майстор
Имайте предвид, че перфораторите могат да къртят - не са къртачи. Не им харесва особено тази роля, без значение от марката.
zz_stefanov - майстор
То и аз съм си купувал смъртник за еднократна тежка работа, но да те будалкат с 5 J, а ефекта да е 2-3....
Обикновено домашният ремонт е събаряне на плочките, до 5-6 м канал в замазка, бъркане на лепило.
Спокойно може да се включи в бюджета един приличен 2 кг перфоратор.
chapara - майстор
вт мар 05, 2024 9:25 pmChefo77 написа:
Имайте предвид, че перфораторите могат да къртят - не са къртачи. Не им харесва Изображение тази роля, без значение от марката.
Хайде бе :shock: :-D
zz_stefanov - майстор
вт мар 05, 2024 9:25 pmChefo77 написа:
Имайте предвид, че перфораторите могат да къртят - не са къртачи. Не им харесва особено тази роля, без значение от марката.
Тоя спор го имахме и на работа. При къртене се хабяла повече тръбата отпред. Ми дай го тоя перфоратор на някой да прави таванно пробиване и да не му сложи дни наред грам смазка отпред, пък тогава гледай кое как се хаби. Ми то и бъркането на лепило ги хаби, но някои само за това ги ползват.
Според мен се хабят от продължителна работа и не смазване.
Chefo77 - майстор
Бъркането на лепило товари редуктора.
Това за къртенето не съм си го измислил, казвали са ми го хора, заети в сферата. Дори в инструкциите се препоръчва при някакъв период на къртене, да се обръща на перфорация и да работи малко на празен ход. Кой какво спазва, си е негова работа...
kr1100 - майстор
чет фев 29, 2024 12:14 pmVirtex написа:
Един път да дебна нещо в лидъла (дробилката) и те да изпратят по една бройка в магазин из целият град...безобразие :-D

Интересното е, че на сайта я няма като 'оферта' от днес, само в брошурата. В магазините никъде нямаше етикет за нея или място, където е била продавана. Всичко друго си беше там от брошурата.
От днес има валцова дробилка
kr1100 - майстор
чет фев 29, 2024 7:02 pmgnt69 написа:
На мен пък ми се счупи ножицата за клони след 6-7 години експлоатация. Обиколих Кауфланд и Лидл ама нямат, има само за храсти. Тая година май още не са я пускали в Лидл. Минах и през строителните вериги в Русе ама те не познават парите и едни мекички ми се струват ножиците. Ако някой може да препоръча някоя марка и модел изпитан. :partyman:
От днес пускат ножица за клони в ЛИДЛ
Djack - специалист
Тук таме, пускат бройки от малкия акумулаторен перфоратор! Ако някой го нацели случайно, ще може ли да ми го купи и изпрати?
За този става въпрос: .......

Изображение

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: