Нека намерим най-тънките цени.
2metraninja - специалист
чет апр 01, 2021 5:56 pmgomez написа:
Аз днес отивам в Лидл в 10.40ч. и какво да видя, динамометричните ключове свършили. Обадих се на приятели и изненада, няма в още 4 Лидъла!!! Аман от купувачи! Тия дедовци големи майстори( зеления коридор)! И пак гумите до скъсване и четвърт оборот назад! :axe:
Пичове, сега ще ви открехна за една далавера с лидъла, която поне преди година-две си беше напълно актуална. Не съм чел цялата тема и може и да е споделяна - ако казвам всеизвестни неща се извинявам. Питал съм на касите и има един телефонен номер на който може да се обадите и да кажете че искате конкретен артикул, който го има в асортимента за седмицата, но в момента е изчерпан от магазина. Учтива женица ви записва името и в кой лидъл искате да го пратят и ви казва кога ще дойде. На уречената дата отивате, представяте се на някоя касиерка, тя вика управителя и ви носят желания артикул. Пробвал съм, верно че преди известно време, но си работи схемата.
Или кардинално решение, но се чака малко повече. В немския сайт на лидъла ги има почти всичките им инструменти и то даже на немски (доста често по-ниски) цени. Поръчвате си онлайн, плащате си там с каквото можете, давате адрес на някой български куриер в Германия и след 1-2 седмици си взимате инструмента от местния офис на куриера.

Дано съм бил полезен някому. И успех с лидълите :)
Svezar - специалист
чет апр 01, 2021 8:06 pmSvezar написа:
чет апр 01, 2021 5:07 pmsilent написа:
Днес беше айде на гайковертите...една кака вади от палето....народа се бута и граби от ръцете и...навънка гледаш всеки втори с гайковерт а всеки трети с по два в ръцете....
Ама и цени са им наслагали в OLX-a , ще кажеш че двигателят им е със златни намотки...много има да чакат шарани :)
Не съм бил прав за шараните, или по-скоро за чакането, оказва се ,че и на 180 има голямо търсене...не питайте откъде знам :-D
nikolov333 - майстор
Минах покрай три от безчетковите кютуци на 31-ви и ги подминах с голям кеф.. :-D
silent - майстор
Темата взе да умира...явно хората поумняха и спряха да купуват....аз пък изпростях и след години на нищо купуване през последната половин година имам над 10 покупки на инструменти .....та днес отнво се преебах и си купих вертикалния сух компресор....тъй като никой не се включи с личен опит ще споделя впечатленията си по късно...истината е че въобще не е на кой знае каква изгодна цена даже при нас е по скъп с до 100лв сравнено с някои западни държави....но пък реших че такъв компресор ми трябва
zz_stefanov - майстор
И аз изпростях и си купих :) търсачка за кабели и метал.
Понеже знам че еи скъпите лъжат, сметнах че мога да прежаля 17 лева.

Отзиви: заровените на дълбоко в мазилката кабели не ги намира, независимо, са захранени, под товар или са изключени.
Манира ги обаче в режим на търсене на метал, но и там един намира друг не. Това означава, че зад ГК вяра не може да и се има. 100% сигурност няма.
Търсила била кухини, не и вярвам. :)
jekasus - майстор
zz_stefanov написа:
Понеже знам че еи скъпите лъжат
Една синьо добре хваща жицата, но като не ни дават да сравняваме тук...За компресори с тоя спор получих много инфо.
resistbody написа:
Някой има ли фрезата за канали ? Става ли за тухли ? и как е в бетона ако ми се наложи...
Става за ел канали, но зависи от качество на дискове, без прахосмуча не вариант.
За ВиК - не. Там реза трябва да е поне 50мм, а не 35мм.
Моята е на поне три години, и си върши работа, поне на 50% от това, което си иска от нея.
Бетон не се кърти със къртач за канали, но куку си е куку...
resistbody - майстор
Реално за ел канали ми трябва, за вик не толкова(2 бани, ма там може да му помогна с флекса)... че не искам дебели мазилки... Прахосмук имам и ще си правя и циклон... Ще се режат от новите тухли, широкоформатните с тънките стени, няма да са единички..
jekasus - майстор
resistbody написа:
ще си правя и циклон.
40 лв го има в продавалника, когато го правих в стил направи сам преди години, долу-горе излезе същи пари - винаги дебна торбички от Лидъл, щото ми е по- ефективно и евтино да сменя, отколкото да мъкна допълнителна кофа със циклона.
bulhomes2 - майстор
пет апр 02, 2021 9:36 pmjekasus написа:
За ВиК - не. Там реза трябва да е поне 50мм, а не 35мм.
Не съм я виждал тая, но имам една, на която разстянието между дисковете се променя с дистанционни втулки. Да не би и тази да може така?
Svezar - специалист
пет апр 02, 2021 8:36 pmzz_stefanov написа:
И аз изпростях и си купих :) търсачка за кабели и метал.
Понеже знам че еи скъпите лъжат, сметнах че мога да прежаля 17 лева.
Защо да си ги прежалил, ако не те кефи отиваш до магазина и си взимаш парите ! Онзи ден връщах куфар с пърформанс винтоверта, взеха си го без да го отварят /той не беше и отварян/ , но можеше вътре да съм сложил каквото се сетя...ей на това се вика добра търговска политика =D>

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: