• 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
grizan1980 - специалист
чет яну 14, 2021 4:39 pmkozl написа:
Те и на 12V ги смениха ама не съвсем, та с малко остъргване на двата тънки шлица стават взаимозаменяеми.
А защо направиха така :? , но е гадно :evil:
Моя 12В е доста стар - от най първите ...... Дор в Lidl Service e на първа страница

Прикачен файл

main.jpeg
main.jpeg (15.37 KиБ) Видяна 1279 пъти
Chefo77 - майстор
Това е Гризли. Друга бира.
След това решиха да евтинеят.
kozl - майстор
пет яну 15, 2021 7:56 amgrizan1980 написа:
чет яну 14, 2021 4:39 pmkozl написа:
Те и на 12V ги смениха ама не съвсем, та с малко остъргване на двата тънки шлица стават взаимозаменяеми.
А защо направиха така :? , но е гадно :evil:
Моя 12В е доста стар - от най първите ...... Дор в Lidl Service e на първа страница


Изображение
То в началото Лидълите приличаха на опашкарник, а аз немах време да кисна на опашки, та този и други от зората на БгЛидл епохата съм ги пропущил :-D
aroot - специалист
Няколко менения по напред, бях споделил за проблем с батерия X20V. Имам две, тази проблемната е купена самостоятелно и хич ама хич не беше ползвана, дет викам само като фенерче от дъжд на вятър.
Вчера рових касови бележки и т.н. и викам чаки за последно да пробвам да заредя - и захапа. Престоя си там, чини ми се около час и се зареди и ся си бачка.
Питам знаещите, кво ли значи това. И ако знаете, колко е гаранцията за подмяна на батериите, че тая ми е на 8 месеца. Ама личи си нова е, запазена и прахоляк няма дет се вика..
Andri01 - майстор
Ако батерията е купена с някоя машина-не влиза в гаранцията на машината. Ако е купена отделно - би трябвало да има гаранция.
grizan1980 - специалист
пет яну 15, 2021 8:41 amkozl написа:
пет яну 15, 2021 7:56 amgrizan1980 написа:
чет яну 14, 2021 4:39 pmkozl написа:
Те и на 12V ги смениха ама не съвсем, та с малко остъргване на двата тънки шлица стават взаимозаменяеми.
А защо направиха така :? , но е гадно :evil:
Моя 12В е доста стар - от най първите ...... Дор в Lidl Service e на първа страница


Изображение
То в началото Лидълите приличаха на опашкарник, а аз немах време да кисна на опашки, та този и други от зората на БгЛидл епохата съм ги пропущил :-D
Батерията му замина преди 2-3 години. Купих преди време някаква батерия за радиомодели , напъхах я на мястото на оригиналната.Сега като се изтощи я вадя и зареждам, защото няма кой да ми изведе изводи отвън...... :-D :-D :-D
jekasus - майстор
пет яну 15, 2021 8:02 amChefo77 написа:
Това е Гризли. Друга бира.
След това решиха да евтинеят.
И другите, дето баш профи-марки :-D
пишман_майстор - майстор
Аз не мога се оплача много от моя 12в парксиде винтоверт . Модела му е точно отпреди Х12 , батерията бе с един шлиц . Остъргах на другите единия шлиц, дето ги имам от едно нефелно , но все още работещо х12в перфораторче, също и 4ач батерия . Станаха "взаимозаменяеми" . Перфораторчето се ползва много инцидентно , за разлика от винтовертчето.
Оттървах го два пъти от високо тоя винтоверт . Първият път оцеля без никакви сериозни поражения, втория път се изсули от джеба от почти 6 метра , разкова се , но не успя да цапне батерията. Стегнах го с топъл силикон тук там и газ. Мислех да си заприходя пак един нов, но ще изчакам тоя черен 12в, него искам да видя дали ще устиска колкото четковия.
kozl - майстор
пет яну 15, 2021 12:35 pmAndri01 написа:
Ако батерията е купена с някоя машина-не влиза в гаранцията на машината. Ако е купена отделно - би трябвало да има гаранция.
Отделно купувах от Бушона и там ми съобшиха, че гаранцията за батерията е 6 месеца.
Обаче как да разбирам това:

Прикачен файл:
Гаранция РАР 20 А3_4Ah 20V_1.jpg


:? :? :? :? :?
Andri01 - майстор
Да,ако е купена отделно. Точно от "Бушона" ми ...показаха среден! И ми искаха 45 лв. за батерия ,а шлайфчето струваше 70 лв. май! Попитах ги-мога ли да купя от вас шлайфче за 30лв...не ми отговориха!! Абе,игри тъпи. Но и в инструкцията пише,че гаранцията за батерията не важи.
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: