Нека намерим най-тънките цени.
dimodd - напреднал
Моя разви 2 болта от 16 и го върнах веднага.
пишман_майстор - майстор
А пробва ли с друга батерия?
П.п. някъде засякох из фейса, че старите им гайковерти от по-миналата или миналата година , когато пак са пускали, са били по-ефективни. Дали е така, не знам.
stefanjor - специалист
При мен от 10 болта (сменях само две гуми) разви половината.
Болтовете съм ги стягал пролетта с ключа от колата.
Гайковерта беше с 4 ач батерия.
Купуван е преди 1 година.
пишман_майстор - майстор
Значи нищо особено като цяло. Не мога да проумея тая истерия по него . Всеки втори "плаче" и търси въпросният гайковерт . А той не оправдава очакванията.
Lutchezar - майстор
Откакто го има циклично започва да се пише за него. С нашето завиване на болтове не става. Писано е ужасно много в предните теми. С други вложки се държи една идея по-добре. И толкова. Мисля че темата за гайковерта е изчерпана отдавна!
prascho - майстор
За този ли пишете:


Да си купят този :).


За любителите на Парксайд, батериите и зарядното вече са умни :).
silent - майстор
Гайковерта за тези пари си е супер...аз пък от 5болта на джанта 5 развих..е не е 400н.м но 200 реални да е пак е добре...за сведение с Ди уолт с 900н.м не можах да развия болт на джанта на стария ми пасат...така че това не е показател...вие искате с пръдня боя ...хем 100лв хем да е кат Милуоки...
radius - майстор
Ние нищо не искаме, ама някои се опитват да нае.ат дявола. Да си купя гайковерт за 2 смени на гуми в годината :lol: :? :? :lol:
Аааа и половината болтове пак на ръка да ги мъча [-X
Svezar - специалист
Предполагам нещата при винтоверт и импакт са на различен принцип, но забелязах, че на винтоверт с 50 нютона много трудно мога да му спра въртенето с ръка, а на този импакт с 400 нютона си го държа без усилие, а той си трака ли трака и то не на една бройка, а на четири ! Така че, лично за мен машината си заслужава....понеже е добра за препродажба, изкарах едни лесни 200лв :-D
пишман_майстор - майстор
Така е. Импакта не предава такива усилия по ръката. И да, масово е бил купуван от прекупвачи. Търсенето и предлагането определя пазара.
Моето лично впечатление е, че не е нищо кой знае какво. Щом моето старо и очукано рьоби, се справи с гайките, които прехваленото парксиде не можа , какво повече да добавя. А да, че и рьобито ми се води и то 400нм.
silent написа:
за сведение с Ди уолт с 900н.м не можах да развия болт на джанта на стария ми пасат.
Странно, да не би в батерията да е проблема? Малка по мощност ? Стара батерия?
900нм и на диуолт това няма как да спре в гайка/болт на колело по лека кола.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: