• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 306
Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Как влезе влага? Намокри я , или ? Че като се замисля ся винтоверчето ми беше в мазата на село и тия дъждове направиха една поразия ( стара къща с вкопана маза ) и пода беше се наводнил.
А винтовера на рафт, на педя от пода.. Дали не е отишла и моята във вечните ловни полета... май ще взема и аз една 4ач и вече на сухо ще бъде.
jekasus - майстор
пишман_майстор написа:
Как влезе влага?
Аз не съм дърводелец, фаянсаджия :-D Все допря до влагата :-D не съм я пипал от доста време, може и късмет да имам, да проработи :-D
cholev - майстор
пет юни 19, 2020 1:02 pmburkov написа:
..
Сега се чудя дали да взема една голяма батерия и мултифункционалн ия инструмент на 12 волта.
Някой има ли впечатления?
Имам и 12 и 20в. Уж еднакво изглеждат и вероятно правени на едно място, но 20в в пъти по добър. Моя 12в мултитул има голям луфт в шпиндела, което леко го обезмисля като инструмент, а виж 20в е железен
Най вероятно е проблем на конкретния екземпляр все пак :?

И от критиките към похвалите :-D . Не са инструменти, но от Лидъл.
Грила с вентилатор цепи мрака. Слагаш 200грама кюмур палиш и след 10мин меташ 2 скумрии. Лесно, икономично. Паля го през ден. Големия стар дето лапа по половин чувал въглища и палиш 1 час го харизах на щерката да се мъчи
По въпроса супер марково (тефал Но1 в света) срещу марката на лидъл ернесто: Взех си вчера тефала от лидъл намален да си пека рибай стековете- и стека изгоря и тефала също :shock: . Днес си взех ернестото- алуминий с керамика. Разлика от тука до марс. Цената на ернестото и без намаление по ниска
muhala - майстор
Следващата събота ще има циркуляр. Някой от вас има ли същия ?
С какъв мотор е и плота стабилен ли е ?
https://www.lidl.bg/bg/p/super-sbota/sc ... lot/p39824
silent - майстор
Ако някой има лидълска плазма да каже как е и дали си струва 250те лв....
XpacTa - специалист
пет юни 19, 2020 10:53 pmcholev написа:
Грила с вентилатор цепи мрака. Слагаш 200грама кюмур палиш и след 10мин меташ 2 скумрии. Лесно, икономично. Паля го през ден. Големия стар дето лапа по половин чувал въглища и палиш 1 час го харизах на щерката да се мъчи
Който не иска да си сменя грила може да си вземе пистолета за горещ въздух. Има приставка за разпалване на грил - вместо да се мъчиш с разни течности и т.н. На моя само му постопих пластмасата, защото се опитах да го подпра, за да не го държа.
behwolf - специалист
Здравейте. Някой използвал ли е уреда за почистване на прозорци, който излиза за втори път тази година в Четвъртък? https://www.lidl.bg/bg/p/vkshchestvuvay ... rci/p39946 Има ли смисъл от него в действието при чистене на прозорците.
Sandman - специалист
вт юни 23, 2020 7:08 ambehwolf написа:
Здравейте. Някой използвал ли е уреда за почистване на прозорци, който излиза за втори път тази година в Четвъртък? https://www.lidl.bg/bg/p/vkshchestvuvay ... rci/p39946 Има ли смисъл от него в действието при чистене на прозорците.
Не си взимай ако ме питаш :)
Ние си купихме, ползвахме го веднъж и не ни допадна. Така си седи в кутията.
speka_rs - майстор
нед юни 21, 2020 3:46 pmsilent написа:
Ако някой има лидълска плазма да каже как е и дали си струва 250те лв....
Имам я реже си, ама това е единствената плазма със която съм работил. Но за 250 лв нема да намериш нещо доста по качествено. Ползвам я със лидлски компресор 50 л. Много по добре от ъглошлаифа за ламаринки по 5-6 мм.
silent - майстор
Ок ..мерси колега за инфото за плазмата ...да споделя за да не съм оф....доста години не се бях изкушавал да си купя нещо от Лидл та се изкуших кат си купих отверката за 30лв на 4волта...ми мога да кажа че като за тези пари в общи линии няма аналог...доста добро изпълнение ...препоръчвам...
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 306

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: