Нека намерим най-тънките цени.
EDI - майстор
Чат, пат пробивам тухла ф5, ф6, тогава ползвам малкия ударен СПАРКИ.В годината няколко пъти.
zz_stefanov - майстор
Ако често монтираш аксесоари в санитарните по помещения, слабият удар на такъв инструмент е много удобен.
radius - майстор
За плочки не ползвам удар!
kozl - майстор
За пробиване на плочки в Лидл пускаха комплекти с центрираща стойка и няколко коронки по спомени до Ф12 мм.
radius - майстор
Купих си телескопа от днес Bresser 70/700.
Дано да е по добър от моя детски комплект AstroCabinet . :-D
yanko78 - специалист
Офффф минах покрай лидъла и веднага ми се залепи за окото лазерния нивелир. Харесва ми, че е на хубава регулируема стойка, вътре в магазина светеше доволно, но. Аз съм хоби майстор и едва ли ще го ползвам от 1-2 пъти в годината. Струва ли си самия нивелир като качество? Така или иначе съм си навил на пръста да си угодя с нивелир, но искам като взема някакъв, да е ОК и да върши работа. Да не се окаже, че този лидълския, става само за тъмни помещения и навън да не върши работа?
kozl - майстор
пон яну 31, 2022 9:44 pmyanko78 написа:
Офффф минах покрай лидъла и веднага ми се залепи за окото лазерния нивелир. Харесва ми, че е на хубава регулируема стойка, вътре в магазина светеше доволно, но. Аз съм хоби майстор и едва ли ще го ползвам от 1-2 пъти в годината. Струва ли си самия нивелир като качество? Така или иначе съм си навил на пръста да си угодя с нивелир, но искам като взема някакъв, да е ОК и да върши работа. Да не се окаже, че този лидълския, става само за тъмни помещения и навън да не върши работа?
Предполагам става въпрос за самонивелиращия се за стойка. Аз върнах един, следващия и той зле. Проверка в двата края в-у двуметров нивелир с либела даваше грешка повече от сантиметър.
Сега го ползвам да си пускам линии през две точки.
За на вън според зависи от светлината, привечер или сутрин преди изгрев може и да има успех :?
muhala - майстор
Аз препоръчвам един друг бюджетен вариант https://www.olx.bg/ads/q-%D0%BB%D0%B0%D ... 1%80-deko/.
Единствено нещо което се прецака беше зарядното.
resistbody - майстор
вт фев 01, 2022 10:31 pmmuhala написа:
Аз препоръчвам един друг бюджетен вариант https://www.olx.bg/ads/q-%D0%BB%D0%B0%D ... 1%80-deko/.
Единствено нещо което се прецака беше зарядното.
деко с долна хоризонтала 3х360 взех за 94лв от европейски склад..
ddenkov - специалист
Някой може ли да ми каже откъде да си купя шкурки за Лидълския жираф?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: