Нека намерим най-тънките цени.
Lutchezar - майстор
За тези батерии се ходи рано, особено ако искаш с чучур за вана.
dimodd - напреднал
пон апр 18, 2022 7:33 pmLutchezar написа:
За тези батерии се ходи рано, особено ако искаш с чучур за вана.
Това значи ли, че каквото имало днес-това е?!? И няма да изкарват повече бройки.
resistbody - майстор
пон апр 18, 2022 7:33 pmLutchezar написа:
За тези батерии се ходи рано, особено ако искаш с чучур за вана.
Не ми беше толкова зор, ще ми трябват най-рано след година, че и повече...
tishotch - специалист
...е на мен ми трябваха без чучур, взех си 2 броя. Монтирах, доволен съм - работят и с ниско налягане на топлата вода от колекторния бойлер на покрива (ако някой го интересува). Използвах други капачки, защото оригиналните са много плитки и ексцентриците стърчаха грозно :)
Прикачен файл:
20220418_183736.jpg
naB4o - специалист
Аз бях рано, и имаше без чучур, а жената искаше със. После каза, айде без и те 4те бройки останали бяха свършили. Другия път, ако още има мерак. Ще махам Гроето, за Лидълското :)
tarlyo - специалист
Такъв тип батерия има ли топла и студена страна? Може ли да се монтира обратно, с резбата нагоре?
naB4o - специалист
вт апр 19, 2022 5:37 pmtarlyo написа:
Такъв тип батерия има ли топла и студена страна? Може ли да се монтира обратно, с резбата нагоре?
Като го гледах, имаше отзад две точки синя и червена. Незнам дали е от съществено значение и дали ще пречи на функционалността.
dido uzunov - специалист
Би трябвало да има. Мисля, че регулатора е на топлата вода.
Andri01 - майстор
червената точка е на топлата вода-задължително. Иначе не работят тези смесители.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Някой купил ли си е комплектчето 'за" кърлежи?

Прикачен файл

к.jpg
к.jpg (78.89 KиБ) Видяна 986 пъти

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: