Нека намерим най-тънките цени.
gomez - помощник
Здравейте отново! Успях да си взема компресора и помпата. В 7.45ч. на щанда в Лидъл имаше 4 броя. Веднага изпробвх машинките и останах приятно изненадан. На джипови гуми 18 цола, от 2.5 до 2.6 бара ги вдигна за секунди. Топките на децата ги напомпах до препоръчителните стойности, пак за секунди. Доволен съм, единствено се издразних че батерията е произведена 2019 година. Явно и машинките са оттогава.
gomez - помощник
Само да споделя, че си купих и адаптера с USB и лампа за 20v батерии. Не ми допада при него, че не поддържа бърз заряд на телефони!
stefanjor - специалист
Аз влязох 10 мин. след отварянето на магазина.
Нямаше нито компресор, нито пистолет за горещ въздух.
Започвам да мисля, че това ще да е нЕкъв маркетингов трик да пускат малко бройки и да се налага да търсиш връзки в Лидл :rock:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Има ли го още онуй чудо, коридор за възрастни?
stefanjor - специалист
чет апр 29, 2021 10:38 amn_a написа:
Има ли го още онуй чудо, коридор за възрастни?
Да.
nikolson - майстор
Коридорът е между 8:30 и 10:30. Магазините отварят 7:30 и 8:00.
чет апр 29, 2021 9:55 amstefanjor написа:
Аз влязох 10 мин. след отварянето на магазина.
Нямаше нито компресор, нито пистолет за горещ въздух.
Започвам да мисля, че това ще да е нЕкъв маркетингов трик да пускат малко бройки и да се налага да търсиш връзки в Лидл :rock:
Аз дори съм сигурен. Следващия път когато отида в Лидл и още с отварянето на вратите има липсващи стоки, ще викам управител за да ми обясни къде са.
Вече от няколко места чувам, как служителите закупували стоките за себе си и познати.
yanko78 - специалист
А какво ви пречи да звъннете на националния телефон и да си поръчате нещото което желаете? До няколко дни, ще ви чака в посочен от вас магазин.
zz_stefanov - майстор
чет апр 29, 2021 1:12 pmpavlin0 написа:
чет апр 29, 2021 9:55 amstefanjor написа:
Аз влязох 10 мин. след отварянето на магазина.
Нямаше нито компресор, нито пистолет за горещ въздух.
Започвам да мисля, че това ще да е нЕкъв маркетингов трик да пускат малко бройки и да се налага да търсиш връзки в Лидл :rock:
Аз дори съм сигурен. Следващия път когато отида в Лидл и още с отварянето на вратите има липсващи стоки, ще викам управител за да ми обясни къде са.
Вече от няколко места чувам, как служителите закупували стоките за себе си и познати.
Ми като се връзвате на соц номерата на лидъл, с които си пълнят търговската зала, така ще е :)
cholev - майстор
Компресора и моя е с батерия 12.2019. Явно всички са от тогава
Купувам го за втори път. Първия механично даде фира. Върти, но компресора не помпа. Като го размърдаш натам насам включва за известно време.
Е върнаха ми кинтите и сега се сдобих с нов. Недостатъци- къс маркуч за гуми и като го включиш и трябва да държиш спусъка през цялото време.
Адаптер за импакта на 1/2" си взех на райдер. Добър е- държи.
Взех си и акумулаторния пищол на горещ въздух. Бърза проба- духа топло на две степени и една студена. При горещите пада дебита заради големото натоварване на батерията
Скоро си взех и акумулаторния пистолет за горещо лепене. Много добре работи.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: