• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 306
Нека намерим най-тънките цени.
dimodd - напреднал
Днес си взех перфоратор 1050W. Включен само на пробиване, на празен ход (без да пробивам нищо), свредлата доста "мятат". Нормално ли е това, или да ходя да търся някоя по-читава бройка?!? Дори и без сложено свредло, на ниски обороти се усеща леко мятане. Един приятел също си е взел, и неговото е така. Някакъв съвет да дадете? Благодаря!
lov - майстор
А ти какво очакваш от машина която ще пробива и кърти бетон. Нулево биене и точност под стотна. :lol: Те само технологичните луфтове на заключването на свредлото са няколко десети. :)
Някога до сега работил ли си с такава машина?
dimodd - напреднал
вт юни 02, 2020 10:33 pmlov написа:
А ти какво очакваш от машина която ще пробива и кърти бетон. Нулево биене и точност под стотна. :lol: Те само технологичните луфтове на заключването на свредлото са няколко десети. :)
Някога до сега работил ли си с такава машина?
Не.
Passa - специалист
вт юни 02, 2020 9:05 pmaroot написа:
Явно Lidl губят форма, няма дискусии нещо :)
Аз си взех гедорето 216 части и съм доволен. Далече са от качеството на Wera примерно като изпълнение, но вършат работа, не те е жал че ще паднат и т. Н.. Има си всичко, без клещи. Не че съм умрял за техните , ама в такава Allin One кутия можеха нещо джоб да оформят. Тва колкото да се намирам на критика.
Иначе доста гледах кутията за настолната бормашина и подминах. А сега ме човърка - Зле, зле, колко да е зле за аматьорски рски DIY изпълнение. Наложи ми се да разпробивам планки, ходих да се моля по майстори.. А, ако бях взел..
Идеална си е Лидлската настолна точно за планки. И гедорето е супер. Аз клещи в такъв комплект гедоре не съм срещал. То ако може и гарги да има и свирки да прави :wink:

Незнам какво точно очаквате от подобна евтина машина. :? Да пере ли.......
dido1975 - специалист
вт юни 02, 2020 10:10 pmdimodd написа:
Днес си взех перфоратор 1050W. Включен само на пробиване, на празен ход (без да пробивам нищо), свредлата доста "мятат". Нормално ли е това, или да ходя да търся някоя по-читава бройка?!? Дори и без сложено свредло, на ниски обороти се усеща леко мятане. Един приятел също си е взел, и неговото е така. Някакъв съвет да дадете? Благодаря!
Миналата година смених 2 докато попадна на читав перфоратор. Според мен не е нормално да "мята" свредлата
npace - специалист
вт юни 02, 2020 10:10 pmdimodd написа:
Днес си взех перфоратор 1050W. Включен само на пробиване, на празен ход (без да пробивам нищо), свредлата доста "мятат". Нормално ли е това, или да ходя да търся някоя по-читава бройка?!? Дори и без сложено свредло, на ниски обороти се усеща леко мятане. Един приятел също си е взел, и неговото е така. Някакъв съвет да дадете? Благодаря!
За лидълските е нормално.
Иди потърси читава бройка в някой друг магазин.
Разгледай цените и в Германия и Румъния, не само тук.
zz_stefanov - майстор
Вижте, те някои свредла се мятат и от маркови перфоратори, докато не ги опреш в материяла.
cholev - майстор
От ръководството:

'
Чрез дръпване на инструмента проверете правилното блокиране . Инструментът има системно обусловена радиална хлабина .
Радиална хлабина- демек ще се клати свердлото докато не центрирате в детайла
naB4o - специалист
В събота ще пускат програматор за поливане, да видим дали ще има бройки да взема една за ранчото на тъста. От понеделник до четвъртък да самополива за няколко часа. Само се чудя дали да не пратя някоя баба 60+, да вземе преди да имам ред аз в 10:30 хаха
EDI - майстор
Същия е като кауфландския, който работи много добре.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 306

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: