Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
вт май 23, 2023 11:19 pmVirtex написа:
вт май 23, 2023 12:45 pmvlax написа:
вт май 23, 2023 12:31 pmVirtex написа:
Някои да има спомени кога бяха пускали х20 тримера (с или без батерия) ?
За това ли става дума?
:partyman:


Изображение
По-скоро за това :

Parkside PRTA 20-Li
Преди година или около. Но вземи тази, която колегата показа. Тази която търсиш е за дребни участъци, а другата е истинска хала. На нивото на добра електрическа.
Chefo77 - майстор
ср май 24, 2023 2:29 pmcholev написа:
вт май 23, 2023 10:29 pmmastodonta написа:
вт май 23, 2023 7:07 amChefo77 написа:
Увий заедно маркуча и кабела със стреч и спри да се дразниш. :wink:
Пускай смукачката, пускай рендето, спирай рендето, спирай смукачката. Всеки път.
За свински опашки си мислех, но твоята идея е по-добра :)
За всеки уред отделна прахосмукачка. :-D :shock: . Велики сте :lol:
Винкел, предполага се, че когато започваш да използваш ренде, не го ползваш 2 секунди.
cholev - майстор
ср май 24, 2023 2:45 pmChefo77 написа:
Винкел, предполага се, че когато започваш да използваш ренде, не го ползваш 2 секунди.
Прочети какво си написал, осмисли ако можеш и ако не разбереш каква глупост си написал с намотаването на лента ведно с кабела на рендето и маркуча на прахосмукачката бегай се удави у варненскио плаж :lol:
ddenkov - специалист
ср май 24, 2023 2:34 pmcholev написа:
вт май 23, 2023 11:19 pmVirtex написа:
вт май 23, 2023 12:45 pmvlax написа:


За това ли става дума?
:partyman:


Изображение
По-скоро за това :

Parkside PRTA 20-Li
Преди година или около. Но вземи тази, която колегата показа. Тази която търсиш е за дребни участъци, а другата е истинска хала. На нивото на добра електрическа.
Стори ми се, че го мернах в Надежда, но може и да е бил електрически. 40V наистина е хала и напълно ми замени бензиновия FloraBest от преди 5 години от Лидл. Понеже старите приставки успях да ги нагодя на акумулаторния се престарах. Сложих една фреза и след десет минути работа изгоря. Но, докато работеше, не отстъпваше на бензиновия. Лошото е, че е изчерпан, а ми трябва.

И да отбележа - Grizzly са по-зле от Compernas. Първата косачка умря на втория комплект батерии. Втората няма проблем и ми върши прекрасна работа. Тримера очаквах да има защита от претоварване и прегряване, а му гръма платката.
Chefo77 - майстор
ср май 24, 2023 8:53 pmcholev написа:
ср май 24, 2023 2:45 pmChefo77 написа:
Винкел, предполага се, че когато започваш да използваш ренде, не го ползваш 2 секунди.
Прочети какво си написал, осмисли ако можеш и ако не разбереш каква глупост си написал с намотаването на лента ведно с кабела на рендето и маркуча на прахосмукачката бегай се удави у варненскио плаж :lol:
Ти разбра да го омотае цялото със стреч ли?
То верно, че така изглежда да е написано, но нямах това предвид. Да го прихване на 2-3 места, поне да висят заедно. Аз го правя с хартиено тиксо.
Virtex - майстор
ср май 24, 2023 2:34 pmcholev написа:
Преди година или около. Но вземи тази, която колегата показа. Тази която търсиш е за дребни участъци, а другата е истинска хала. На нивото на добра електрическа.
Затова явно не я намирам никъде.

Не е за мен, една позната търси и бюджета е по-скромен, затова мислех, че може да е пускана 20V версията скоро.

Тази е 220лв без батерии, което ще дойде доста с 2 батерии.
Lutchezar - майстор
Гледай и в Кауфланд какво пускат, отскоро държат Парксайд наличности перманентно, или поне се опитват, но се хвалят с това.
kr1100 - майстор
чет май 25, 2023 12:10 amLutchezar написа:
Гледай и в Кауфланд какво пускат, отскоро държат Парксайд наличности перманентно, или поне се опитват, но се хвалят с това.
Предната седмица имаше 12В батери и зарядни и си стояха . Бяха пуснали на промо 2 и 4 Ач 20 Ж батери и зарядни, но свършиха бързо. По спомен зарядоното беше на промо за 1,9 лв. 2Ач батерия почти 23 лв.
Lutchezar - майстор
чет май 25, 2023 5:13 pmkr1100 написа:
чет май 25, 2023 12:10 amLutchezar написа:
Гледай и в Кауфланд какво пускат, отскоро държат Парксайд наличности перманентно, или поне се опитват, но се хвалят с това.
Предната седмица имаше 12В батери и зарядни и си стояха . Бяха пуснали на промо 2 и 4 Ач 20 Ж батери и зарядни, но свършиха бързо. По спомен зарядоното беше на промо за 1,9 лв. 2Ач батерия почти 23 лв.
И като гледам след седмица-две някои неща стават с 50% надолу и червен етикет. Не мога да хвана логиката, евентуално е когато са малко бройките. Дори телоподаващото беше с 30% надолу, но в Карлово последната бройка. Има ФБ групи в които се поства ако има необичайно ниска цена, оттам знам.
cholev - майстор
С ударния винтоверт Х20 с три настройки безчетков макс 228НМ не бях успял да отвъртя досега болт на джантите на С5-ка. Вчера обаче с перформънс батарията 4ач ги отви всичките. Явно тези батерии дават доста ток и с безчетковите машини има значение. Действително впечатляващо бързо и ефективно. Един болт по трудно се даде и накрая все пак се предаде, но се наложи да избивам болта с дорник от бита. Здраво беше заял. Болта има леки деформации по краищата на шестограма- ще го мина с флекса. Дали от бита не е причината.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: