Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
пет май 19, 2023 11:11 amпишман_майстор написа:
cholev написа:
Та тук в рязането на гредите (2 броя) сабления трион е без алтернатива.
Чак без алтернатива...
Гредите надлъжно се рязаха в тесно пространство.
Прикачен файл:
IMG_20230519_181238А.jpg
Прикачен файл:
IMG_20230526_112323А.jpg
MamaMy - майстор
съб май 27, 2023 2:47 pmcholev написа:
С ударния винтоверт Х20 с три настройки безчетков макс 228НМ не бях успял да отвъртя досега болт на джантите на С5-ка. Вчера обаче с перформънс батерията 4ач ги отви всичките. Явно тези батерии дават доста ток и с безчетковите машини има значение. Действително впечатляващо бързо и ефективно. Един болт по трудно се даде и накрая все пак се предаде, но се наложи да избивам болта с дорник от бита. Здраво беше заял. Болта има леки деформации по краищата на шестограма ще го мина с флекса. Дали от бита не е причината.
Не е случайно, че всички ударни вложки все са на шестостен. Аз поне дванадесетостенен не съм срещал. Ако имаш някоя раздута вложка също не ти препоръчвам да я ползваш с гайковерта
ESPACE - майстор
съб май 27, 2023 2:47 pmcholev написа:
Един болт по трудно се даде и накрая все пак се предаде, но се наложи да избивам болта с дорник от бита. Здраво беше заял.
Ако ти се случи пак просто завий отново болта и остави импакта да чукне два-три пъти на завиване. После си го развий и гарантирано няма да е блокирал.
gogo7777 - майстор
съб май 27, 2023 3:40 pmMamaMy написа:

Не е случайно, че всички ударни вложки все са на шестостен. Аз поне дванадесетостенен не съм срещал.
Не е вложка, но е ударед ключ. Идеята е ключа да захваща гайката по периферията, така се увеличава силата на затягане.

:drinkers:
Прикачен файл:
image_595b4bac86997_600x600.jpg
image_595b4bac86997_600x600.jpg (24 KиБ) Видяна 1485 пъти
cholev - майстор
Аку Перформанце шлайфа от първите чат пат прекъсваше. И от няколко дни не пали. Потърсих гаранцията- а тя е 5 години ц- нема никой.
Реших да отворя и да видя какво става- разбира се тънък и дълъг торкс т10 няма. :? След ден се сетих за комплекта за финни работи също от Лидъл и там да, необходимия Т10.
След разглябането, открих плюсовия кабел от приемника на батерията разпоен. Запоих и пак не тръгва. И дигнах ключа, а там контактите два и трябва и двата да се натиснат, а аз за проба натискам само видимия горен :) .
Е вече флекса бачка. :rock:
nikolson - майстор
ЛИДЛ - Everything Everywhere All at Once!

Новият слоуган на немската бакалия. :-D
cholev - майстор
ср май 24, 2023 10:37 pmVirtex написа:
ср май 24, 2023 2:34 pmcholev написа:
Преди година или около. Но вземи тази, която колегата показа. Тази която търсиш е за дребни участъци, а другата е истинска хала. На нивото на добра електрическа.
Затова явно не я намирам никъде.

Не е за мен, една позната търси и бюджета е по-скромен, затова мислех, че може да е пускана 20V версията скоро.

Тази е 220лв без батерии, което ще дойде доста с 2 батерии.
Другият четвъртък 65лв
Virtex - майстор
чет юни 01, 2023 10:46 amcholev написа:
Другият четвъртък 65лв
Мерси, точно за този питах :-D

Ще я огрее съседката (за уреда, щото за друго не става :-D )
nautilus33 - майстор
Някой може ли да каже лазурния лак от 5л, който пускат от време на време в Лидл, дали е добър. Искам да лакирам една входна врата с него. Не я грее слънце.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: