Нека намерим най-тънките цени.
gomez - помощник
чет апр 15, 2021 10:00 pmPipo71987 написа:
От 19 ти за водоструйката,някой има ли наблюдения? Предимно да си мия колата и имам малка самосвалче по 1-2 пъти в месеца ? Бива ли я
Тази е слаба за автомобил, мое мнение. Използвам 150 баровата на Парксайд и е добра. Препоръчвам ти да изчакаш новата версия на моята, която е 170 бара и струваше 220лв. преди месец!
nikolson - майстор
Мисля че тези "барове" са налягането на помпата, а не работното налягане.
Купувал ли е някой колега скоро пистолета за горещ въздух. Трябва да изчистя дограмата на прозорец от четири крила лакирван с лазурен лак, който се е поолющил на места. Гледам от 19-ти и той е в брошурата. Попаднах на коментари от 2017г. на колеги, че са общо взето доволни. Не зная модела дали е същият,ще ми е от полза ако има някой с по нова информация. След това е наред ексцентършлайфа.
imegogo - специалист
пистолета за горещ въздух е много добър купих го миналата година изчистих около 30 черчевета от боята, никакви проблеми определено го препоръчвам, а ексцентър шлайфа го има мой познат познат изшкурил е 20-30 квадарата и вече не му държи шкурката,но иначе си работи
grizan1980 - специалист
чет апр 15, 2021 8:05 pmcholev написа:
Тръгнах за верижния акумулаторен трион, но не се вредих. Не очаквах такова търсене. В 10:30 вече нямаше никой и бая народ питаше за триона.
Е да не остана капо си тръгнах с Х20 безчетково зеге и ръчен култиватор. Жената се запалила да сади градина. прекопах 2 пъти, но все недоволна. Хоп са с култиватора за 15мин (15м2) и чак ме похвали :-D
Зегето изглежда много култово ще го пробвам по натам. За сега само го пробвах на празен ход. Готина тиха машинка с много екстри (безчетков мотор, регулируеми обороти, автоматични обороти в зависимост от натоварването, осветление, лесна настройка ъгъл рязане чрез освобождаване плота с лост, издухване на стърготини, ергономичен, рязане дърво 135мм?, и др.
В 7:35,мъже жени, напираха към щанда с верижните триони, е отново имаше 5....Отидох и взех един. Ще го тествам на село. Зегето бникой не го за гледа... Вечерта отивам с жената да си на купила нещо... Гледам и зегетата ги няма.... Пробвайте го че до сега не съм улучвал зеге да реже право... :?
Aко някой е съгласен да се раздели с верижния трион, срещу заплащане от моя страна на някаква смислена и поносима надценка за труда който е положил да се реди на опашката в този студ вчера сутринта моля да се свърже с мен на лично или тел. 0887362842
Наистина имам нужда от такъв уред.
Благодаря предварително!!! [-o< [-o< [-o<
"пистолета за горещ въздух е много добър купих го миналата година изчистих около 30 черчевета от боята, никакви проблеми определено го препоръчвам, а ексцентър шлайфа го има мой познат познат изшкурил е 20-30 квадарата и вече не му държи шкурката,но иначе си работи"

Благодаря, в понеделник ще отида, дано имат бройки!
cholev - майстор
пет апр 16, 2021 10:45 pmgrizan1980 написа:
.... Пробвайте го че до сега не съм улучвал зеге да реже право... :?
Лошо времето не е за пробване, но вчера направих 2 бързи среза (3-то положение на махане триона) на ОСБ 30 сантима широк. Двата среза с отклонение 1мм.
Ако се реже на 1-ва степен махане и се внимава може и до 0мм (предполагам) да се докара
silent - майстор
В един от лидл магазините гледам че има настолна бормашина от тези компактните без ремък...някой беше писал е не струва защото нямала дисплей и там някакви други екстри...но мен специално ме интересува дали има хлабини , дали като натисна свредлото с нея на повърхност без предварително направен център то няма да обикаля в кръг с диаметър един сант....имам стойка за бормашина на Лидл която е с отчайващи хлабини и общо взето с кеф да я хвърлиш....
ky-kyy - майстор
Рядко правя преразказ по картинка, но от източник, който според мен заслужава доверие, съм чувал, че тия лидълските играчки, една с друга не си приличат. Една и съща партида уж, а едната машинка халтава, другата почва да халтави след седмица, а трета изкарва почти гаранцията.....
Най-добре, си вземи играчката, пробвай я как работи и ако не ти хареса я върни и си вземи парите..Ще си набутан, само с разходката до магазина.
Спокойно можеш, да ме напсуваш пак. Не ми дреме особено :lol:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: