Нека намерим най-тънките цени.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср мар 01, 2023 9:48 pmzz_stefanov написа:
Знам, само го прибавям към мотикоподобните. :)
Чувал съм на калистирчето да му викат умалително: чапичка. Въпреки, че чапичката трябва да е без рогцата.
И тук е чапичка. Има и със съвсем къса дръжка, като тесла с рогца
silent - майстор
ср мар 01, 2023 1:00 pmSvetoslavoff1 написа:
Всеки инструмент си има приложение. Не може да се сравнява обръщането с права лопата и "драскането" с фреза 1400 вата и мотички по 10-12см. Аз има от няколко години подобна на HETCH(чехска) и съм доволен от използването и. При мен е тежък или среден чернозем.Не я зоря, в смисъл оставям я да поизстине, като загрее редуктора. Но на моите години не бих се върнал на тежка фреза, старата ми беше карловска 5кс.
Чернозем не знам да има край Варна, по спомен има само в дунавската равнина и то по към Дунав...по вероятно е да са смолници при вас ...тя е тежка почва подобна на чернозем...ако е чернозем ще пее фрезичката...
Сега видях че има...и ако при теб се задъхва за смолници и глинести почви съвсем няма да става..
oberst - специалист
Тия нормални ли са, бре?! Юни купих такова същото за 66 кинта, а сега гледайте за какво става дума - https://www.lidl.bg/p/parkside/listosabirach/p81477

Тогава купих и бензинова духалка за 99 кинта, вярно беше намалена. И за други неща напоследък ми прави впечатление, че са го подкарали през просото...
kozl - майстор
Инфлацията и она заразна :?
Всичко става от Ковид-от и прифатат :x
silent - майстор
чет мар 23, 2023 1:45 amoberst написа:
Тия нормални ли са, бре?! Юни купих такова същото за 66 кинта, а сега гледайте за какво става дума - https://www.lidl.bg/p/parkside/listosabirach/p81477

Тогава купих и бензинова духалка за 99 кинта, вярно беше намалена. И за други неща напоследък ми прави впечатление, че са го подкарали през просото...
По лошото е че чеп за зеле не става от тоя листосъбирач.
oberst - специалист
пет мар 24, 2023 8:42 pmsilent написа:
По лошото е че чеп за зеле не става от тоя листосъбирач.
Зависи за какво се ползва. За влажна шума и клечки може да не става. Обаче за раздухване на паяжини и боклуци от ГРТта и околностите им върши работа. И за раздухване на листа от асфалт - също. Ако е за почистване, то тогава си трябва четка или метла, а не вдигане на прахоляк, независимо от марката. Тук нали ги гледам трудоустроените цигани из парковете с разните Щилове - само щум и двутактов дим, колкото да правят вятър.
oberst - специалист
Днес пък братчедите в Кауфланд ето с какво ме плашат, срещу купон
Прикачен файл:
unnamed.jpg
stefanjor - специалист
ср мар 29, 2023 4:45 pmoberst написа:
Днес пък братчедите в Кауфланд ето с какво ме плашат, срещу купон unnamed.jpg
С купон е по- на сметка :cool:
Ето пак от там:

Прикачен файл

Kauf_parsd.jpg
Kauf_parsd.jpg (79.07 KиБ) Видяна 1916 пъти
vladilen - специалист
На каква цена беше последно клонотрошачката в лидл
silent - майстор
съб апр 01, 2023 1:15 pmvladilen написа:
На каква цена беше последно клонотрошачката в лидл
Взех по голямата за 240лв.ако не бъркам ма беше с червенн етикет...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: