Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Пистолетът за лепене пробвал ли си го колко време държи включен с една батерия примерно 2 амперчаса?
cholev - майстор
чет апр 29, 2021 8:11 pmChefo77 написа:
Пистолетът за лепене пробвал ли си го колко време държи включен с една батерия примерно 2 амперчаса?
Не съм засичал. Обикновенно лепиш някакъв детайл. Колко батерия е останала. Последния път като лепих нещо, след операцията светеше пълен заряд. Може и да бъркам. Ще обърна внимание в бъдеще, но проблем с лепенето и прекъсване поради батерия не съм имал. Да с 2ач
Chefo77 - майстор
Питам, защото моето Рьоби направо прави батериите на парцал, за по час-час и малко изтощава и 1,5 ач, и 2 ач. В началото се изплаших колко голям консуматор е. Само че аз като го включа, не го изключвам, по 10-12 пръчки топя.
EDI - майстор
Е, нормално, не е винтоверт...... :lol:
kozl - майстор
А от любопитство какво лепите с горещия пищол?
Батерията ми 4Аh на 12 V, почна да се смарангясва. Ползвам я на малкия ъглошлайф, но след заряд малко време може да се ползва и шлайфа спира, а батерията показва, че е заредена до жълтия диод.
Подобно правеше и една батерия на 18-21V, като един от елементите започна да не се зарежда до 4,2V. Когато другите 4 бяха на 4,2V, петия на 3,8V.
На 4Ah Х20V в книжката пишеше гаранция 3 г, ама на 12 волтовата не помня. И дали това е вярно, защото на уредите с батерия гаранцията на батерията била 6 месеца, според инфо от Лидл-а :?
А като купих от Бушона ми заявиха 1 месец гаранция.
angel_ov - специалист
Здарвейте! Издирвам турбинката за тази помпа. Ако някой има прецакана помпа моля за съдействие. Става и от Einhell Изображение

турбинката Изображение
mironcho - специалист
Ако прецениш, че тази помпа прилича/еднаква на твоята то тогава това е твоето работно колело (турбинка).

*май са ти отговорили вече :)
angel_ov - специалист
вт май 11, 2021 10:07 pmnikolson написа:
Не съм сигурен дали е това.
Моето е на 10. Но ще звънна може да е грешка. :partyman:
Последна промяна от angel_ov на вт май 11, 2021 10:25 pm, променено общо 1 път.
angel_ov - специалист
вт май 11, 2021 10:09 pmmironcho написа:
Ако прецениш, че тази помпа прилича/еднаква на твоята то тогава това е твоето работно колело (турбинка).

*май са ти отговорили вече :)
Прилича! Утре звънкам за размерите. :partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: