Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
пет апр 30, 2021 9:09 amkozl написа:
А от любопитство какво лепите с горещия пищол?..
Например почистващия въздушен пистолет- разпръсква въртейки се пулверизирана струя вода с препарат и въздух. Май месец се ползва интезивно за почистване летна кухня и други неща (покривки, дивани, пътеки и пр.)
Пада на земята и се чупи с пистолета за лепене може да се ползва отново

Прикачен файл

IMG_20210512_174542.jpg
resistbody - майстор
ср май 12, 2021 7:52 pmcholev написа:
пет апр 30, 2021 9:09 amkozl написа:
А от любопитство какво лепите с горещия пищол?..
Например почистващия въздушен пистолет- разпръсква въртейки се пулверизирана струя вода с препарат и въздух. Май месец се ползва интезивно за почистване летна кухня и други неща (покривки, дивани, пътеки и пр.)
Пада на земята и се чупи с пистолета за лепене може да се ползва отново
Тоя пистолет торнадо пък е единствения им артикул който съм върнал, защото не ми харесва как работи...
kozl - майстор
И аз има горещ пищол от доста отдавна преди Лидл и съм лепил с него туби за минерална вода. За горнобанската и от Банкя стаа, но на Рупите тубите се разлепиха. Изобщо треба да се прилага там де нема жега. В мазето имам лепени сцепени пластмасови контейнери и държи години вече. По ВиК-то не съм го пробвал по каналите, че там нема гаранция дали ще текне вряла вода и да отнесе лепилцето :-D
silent - майстор
Общо взето за нищо не става тоя горещ силикон...а съм пробвал какво ли не...имам такъв пистолет от 20г....жената си лепи разни финтифлюшки с него но за нещо серизно не става....
brum - майстор
Подкрепям. За неотговрни детайли - да. За друго - не.

Ако са му добре подготвени основите прави малко по-смислена адхезия и държи. Ама често се отлепя когато най-малко очакваш. Отделно, че като се нагрее от слънце омеква.
jekasus - майстор
Купих си перфоратор :-D Пак :-D
По-добре да имам два-три такива, отколкото един, уж марка... С ония , известните, като профи, приключих, прекалено е скъп ремонта, по-добре нов, но работещ ...
prascho - майстор
Мнение за миксера за разтвори, който пускат утре?
radius - майстор
пет май 21, 2021 9:27 pmjekasus написа:
Купих си перфоратор :-D Пак :-D
По-добре да имам два-три такива, отколкото един, уж марка...
Еее, това на нищо не прилича :razz: :razz: ще пусна донос в Лидъл, че го ползваш професионално.
kuger - майстор
пет май 21, 2021 9:50 pmprascho написа:
Мнение за миксера за разтвори, който пускат утре?
Имам такъв, бъркам си джибрите с него от три години. Корав е, доволен съм.
jekasus - майстор
prascho написа:
Мнение за миксера за разтвори, който пускат утре?
Перфектен, не ми трябва втори такъв, но бих си вземал, ако се наложи.
radius написа:
че го ползваш професионално.
То всички ползват Парксайд, като профи инструмент, когато не им трябва по-скъп, който върши същата функция.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: