Нека намерим най-тънките цени.
gomez - помощник
пет апр 23, 2021 11:16 amпишман_майстор написа:
С импакт да развиваш болтове на джанти е грешка. Съмнявам се да има преход, който да устиска. Приятел си смени наковалнята на малък импакт ( около 230нм ) с такъв завършващ на 1/2 квадрат .
Има такива адаптери.....примерно на Dewalt го водят най-здрав! Аз съм си купил на Unior и също няма как Импакта да го скъса. Относно развиване на болтове/гайки на автомобили с Импакт, смятам че с качествен ударен адаптер и ударна вложка ще се справи! Все пак затягането по книги е от около 100nm до около 170nm. Но ние си затягаме до скъсване и четвърт оборот назад. Освен това в движание, особено за лети джанти, болтовете се дозатягат(така да се каже). Влияе и температурата и корозията естествено. Не можах да си купя динамометричен ключ, иначе щях да направя тестове.
gomez - помощник
Някой, ако може, да изкаже мнение за акумулаторните компресор и помпа за 100 лева!? Ще се предлагат идния четвъртък! Справят ли се с автомобилни гуми и дюшеци, главно? Мерси!
пишман_майстор - майстор
Приятел има такъв комплект. За помпене на гуми по коли... май по-добре нищо да не казвам, но за велосипеди може би ще е удобен. Другото дето е за балончета по-бива, пробвали сме го на дюшек - справя се с търпение , нещо леко да се одуха -пак бива.
П.п. сега се замислих, че ще е удобен и за разпалване на грил.
gomez - помощник
пет апр 23, 2021 6:22 pmпишман_майстор написа:
Приятел има такъв комплект. За помпене на гуми по коли... май по-добре нищо да не казвам, но за велосипеди може би ще е удобен. Другото дето е за балончета по-бива, пробвали сме го на дюшек - справя се с търпение , нещо леко да се одуха -пак бива.
П.п. сега се замислих, че ще е удобен и за разпалване на грил.
Благодаря, ще се пробвам да се класирам за машинките и смятам да продам зарядното и батерията(ще работя с 4 Ah)! За гуми на автомобил, пак остава въпроса дали е с 2Ah или 4Ah батерия?! А за грила, доста добра идея! :partyman:
vencil - специалист
пет апр 23, 2021 6:00 pmgomez написа:
Някой, ако може, да изкаже мнение за акумулаторните компресор и помпа за 100 лева!? Ще се предлагат идния четвъртък! Справят ли се с автомобилни гуми и дюшеци, главно? Мерси!
Имам го, идеален е даже е по-добър от колкото очаквах не го мисли. Стига да не го изкупят търговците от продавалниците :axe:
Не можах да се уредя с електрическото ренде :(
Ако някой е решил да продава с нормална надценка нека се обади. По колко бройки пускат в тези магазини?!
Virtex - майстор
Вероятно вече зареждат малко, защото преди имаше застояващи стоки със седмици. Което не е добре за магазините, затова зареждат малко.

Преди батериите стояха много, преди седмица като ги пуснаха нямаше никъде. Поне така се оплака познат.

Сега "изчезват" бързо и пак я има "тръпката" да си първи на опашката. Все пак трябва да поддържат "ексклузивност" или каквото се води там в лидл.
sokolov.91 - майстор
пет апр 23, 2021 10:00 pmVirtex написа:
Вероятно вече зареждат малко, защото преди имаше застояващи стоки със седмици. Което не е добре за магазините, затова зареждат малко.

Преди батериите стояха много, преди седмица като ги пуснаха нямаше никъде. Поне така се оплака познат.

Сега "изчезват" бързо и пак я има "тръпката" да си първи на опашката. Все пак трябва да поддържат "ексклузивност" или каквото се води там в лидл.
Миналата събота като пуснаха винтоверта PABSA 20-li C3 отидох специално за него. Рафтовете с машините бяха пълни. Зегета, батерии, винтоверт, резачки, всичко имаше и по много. 200 човека вътре - мазало.
Става дума за ЛИДЛ София/Обеля.
XpacTa - специалист
пет апр 23, 2021 10:37 amXpacTa написа:
Някой има ли впечателние от бормашината, която ще пускат в събота?
Изображение
Да дам информация за машината. Хич не е зле, идва в куфар с някаква джаджа за улавяне на прах, която работи, но не се прибира плътно до патронника и затова трябват по-дълги бургии. Адаптера й не стана на домашната ми прахосмукачка Зелмер, а не ми се мъкнеше работната от мазето. Самия патроник е малко шантав - трябва да щракне при стягане, за пръв път срещам такъв.
silent - майстор
Днес си боядисах парника с парксайдския сух вертикален компресор с лидъски пистолет за около час и половина....не само че въздуха ми стигаше но и компресора се изключваше....и мен ме чакаше....така че философстването и теориите на пазара....за вкъщи е екстра......

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: