Нека намерим най-тънките цени.
tzetz009 - специалист
След няколко часа пускат тоя винтоверт. Вали - не вали един ще взема призори.

Прикачен файл:
Screenshot_20221118-183430.png

:partyman: :partyman: :partyman:
prascho - майстор
Какво му е новото... Гледам стандартна бормашина на 18V. Зарядното е „топ”.
tzetz009 - специалист
:? Ако цената за Вас не е фактор можете да си поръчате същия верт от eMAG. Побързайте, там са останали три броя :lol: !!!

Прикачен файл:
Screenshot_20221121-113523.png

:partyman: :partyman: :partyman:
gogo7777 - майстор
Не са еднакви.....ама все тая, важното е, че си наибал дявола. Валеше ли докато тича до магазина :)
:drinkers:
zz_stefanov - майстор
Не е същият. Лидълският е с чук :) и не бих купил който и да е от двата.
По добре някоя от играчките на парксайд, поне с еднакви батерии и по бързи зарядни и ще обхванеш повече машинки. 'Класата' е същата.
tzetz009 - специалист
:? Ами-и-и, да съм жив и здрав да си го ползУвам. Дъжд не ме валя много - колата е с таванче :lol: .

Прикачен файл:
IMG_20221121_185855.jpg

След някой друг ден гаранцията ще му изхвърчи. Много е щадящо това ор'гинално зарядно с тия 400mA . Принципно заряден ток 0,5C -т.е. 750ma ще е това което мисля.

(А и не мисля да "моря бързо" батерията с по-голям ток. Бързите зарядни прегряват елементите вътре в "сандвича" . После този и онзи се оплакват от съкратения им живот.....)

:partyman: :partyman: :partyman:
tzetz009 - специалист
:? Къде изчезна мнението на модератора/админа "Svezar" ?!?!?!?!?

Тъкмо се наканих да "му сипя" !!! И да го питам колко са възможностите му при използУването на по-слабата (евентуално лява) ръка ?!? Колко и какви инструменти ползУва с нея?!?

Аз това "Зрънчо" съм го взел за слабата си ръка. Знам много добре и не го препоръчвам - личен инструмент да се носи на работа. ( После едни добре облечени момченца го възприемат "компромиса" за даденост :x ). Но на мен понякога ми трябва по-лека машина, когато дясната(СИЛНАТА) ръка боли, и има неща за довършване.

Сега без "подпис" !!!
prascho - майстор
Безаварийно. Преди няколко месеца, като го пуснаха на 80+лв по спомен (тогава сиренето бе скочило от 11-12лв/кг да кажем на 16-17лв/кг, към днешна дата е 22-23лв/кг) за първи път в живота си видях зарядно, което е около 30% от габаритите на батерията. Стандартно нахлузвал батерията на зарядното, но при този комплект е обратно.

Какъв чук на 45 Nm и то на хартия?

П.П. Сега се загледах в брошурата. Артикулът го предлагат с 2г гаранция вместо с три. Макар да имат някакъв сключен договор с производителя, явно е в графа външен продукт. Един вид продукт на конкуренцията.
Svezar - специалист
пон ное 21, 2022 9:31 pmtzetz009 написа:
:? Къде изчезна мнението на модератора/админа "Svezar" ?!?!?!?!?

Тъкмо се наканих да "му сипя" !!! И да го питам колко са възможностите му при използУването на по-слабата (евентуално лява) ръка ?!? Колко и какви инструменти ползУва с нея?!?

Аз това "Зрънчо" съм го взел за слабата си ръка. Знам много добре и не го препоръчвам - личен инструмент да се носи на работа. ( После едни добре облечени момченца го възприемат "компромиса" за даденост :x ). Но на мен понякога ми трябва по-лека машина, когато дясната(СИЛНАТА) ръка боли, и има неща за довършване.

Сега без "подпис" !!!
Не съм нито модератор, нито админ, за лявата ръка ползвам това от снимката, a този B&D бих го взел само като подарък, но няма да го ползвам, камо ли да се хваля че съм го купил...на далавера :!: Хайде сипвай смело :wink:

Прикачен файл

8153532_119582627_big.jpg
silent - майстор
блек енд декер отдавна съм ги отписал след като преди 20тина години си купих едно шлайфче дето за нищо не става....и не ....не е от циганин на улицата с оригинални евтини инструменти а от голяма чужда верига....даже не ми се занимаваше с гаранция....понякога преценявам че е по добре мъката да приключи веднага за моя сметка.... вместо агонията и надеждата че следващата бройка ще е по добра и по различна да се точи с години...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: