• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 306
Нека намерим най-тънките цени.
cat - специалист
С малко доработка стават настолните , моята е Ейнхел подменил съм колоната и съм обрал луфтоветете прилично си порбива само дето хода е малък .
stefanjor - специалист
Този викенд май ще се харчат пари...

Прикачен файл

Lidl_01.png

Прикачен файл

Lidl_03.png
burkov - специалист
Има особени условия.
Аз взех импакт, който се оказа че върти само в едната посока. Отидох да го оставя за сервиз и директно ми върнаха парите. Не се сервизират тия продукти. Има обаче много добри цени, 12 волтовия верт ми излезе 50 кинта.
dido1975 - специалист
Някой има ли плазмореза, който сега са намалили? Нормално ли е когато започна да режа, в апарата да се чува пръщене и да се вижда искрене? В предната му част.
silent - майстор
Абе с този тарикатлък да продаваме батерия и зарядно отделно нещо не са на сметка вече боклуците им ...казвам боклуци защото са си лоу сегмент на пазара..и такива подобни бол....
stefanjor - специалист
пет юни 19, 2020 7:45 amsilent написа:
Абе с този тарикатлък да продаваме батерия и зарядно отделно ,,,.
Зависи.
Ако имаш нещо от тази серия (12V) защо да не си вземеш един винтоверт за 38 лв и да ползваш батерия и зарядно от другите инструменти?
Andri01 - майстор
Винтоверта на 12в. не беше ли към 75лв в Лидл? :?
burkov - специалист
Толкова е да, но с малката батерия и зарядно.
Аз успях да го взема намален преди 2 седмици за 50, но беше късмет.
Взех и един от 400нм импакти, но беше прецакан.

Сега се чудя дали да взема една голяма батерия и мултифункционалн ия инструмент на 12 волта.
Някой има ли впечатления?
kozl - майстор
пет юни 19, 2020 10:29 amstefanjor написа:
пет юни 19, 2020 7:45 amsilent написа:
Абе с този тарикатлък да продаваме батерия и зарядно отделно ,,,.
Зависи.
Ако имаш нещо от тази серия (12V) защо да не си вземеш един винтоверт за 38 лв и да ползваш батерия и зарядно от другите инструменти?
Обичайно си купих фенерче най-вече заради батерията, като + за винтовръта.
А като пуснаха само батерия на 12V 4Ah и си купих веднага, дори се чудех за още една.
jekasus - майстор
kozl написа:
Обичайно си купих фенерче
То и аз така направих, сега си мисля, дали не ми трябва тая 4А батерия, че едната май прецаках/влезе влага, окисляване и смърт на платката/.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 306

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: