Нека намерим най-тънките цени.
dpp - специалист
нед окт 31, 2021 6:30 pmkr1100 написа:
нед окт 31, 2021 12:42 amSybev написа:
Здравейте, колеги,
кажете какво мислите за сушилнята за плодове, че съм и хвърлил око.
Какво трябва да се гледа, дали ватове, дали някакви полезни функции, дайте съвет моля.
Идеална е. Имам я от 2019 г. Сушил съм тогава ябълки, а и тогава и после сливи Стенлей,кайсии,зарзали, круши, смокини. Тази година малко домати за проба. Скаричките могат да се редят на две нива - ниско и високо Най- горната тавичка отвора в средата има капчка. Винаги да е отгоре. Може да не се слагат всички скарички. Работата с бутоните и дисплея е лесна.
Забележка : плодовете да не са презрели и много сочни - отива много време.

П.П. Има подобни в големите вериги , но тука гаранцията е 3г.
Вентилаторчето работи на една скорост. Колко ще изкара не се знае , но и на другите сушилни е аналогично.
Гледах скоро няква Ариели ли каква беше за 20-на лв, каква е разликата. Нямаше дисплей, голям праз..
Тия лидълските нещо цените им май се поооовдигнаха..70 лв?? :?
Или аз нещо бъркам..
kr1100 - майстор
пон ное 01, 2021 7:36 amdpp написа:
нед окт 31, 2021 6:30 pmkr1100 написа:
нед окт 31, 2021 12:42 amSybev написа:
Здравейте, колеги,
кажете какво мислите за сушилнята за плодове, че съм и хвърлил око.
Какво трябва да се гледа, дали ватове, дали някакви полезни функции, дайте съвет моля.
Гледах скоро няква Ариели ли каква беше за 20-на лв, каква е разликата. Нямаше дисплей, голям праз..
Тия лидълските нещо цените им май се поооовдигнаха..70 лв?? :?
Или аз нещо бъркам..
И преди като я купувах беше толкова цената. Преди 2 иоли 3 седмици имаше някаква в Кауфланд почти на цената на ЛИДЛ ската , да ама по-дребна / по- малък диаметър.
Ариели май е в Метро, скоро не съм ходил там, но пък е с г. гаранция само. Преди като търсих и се оглеждай в Метро имаше с 10 тина лв. по-евтина без дисплей само с 2 врътки.
То всичките са китайски с различни имена и "клавиатура".
dpp - специалист
пон ное 01, 2021 10:51 amkr1100 написа:
пон ное 01, 2021 7:36 amdpp написа:
нед окт 31, 2021 6:30 pmkr1100 написа:

Гледах скоро няква Ариели ли каква беше за 20-на лв, каква е разликата. Нямаше дисплей, голям праз..
Тия лидълските нещо цените им май се поооовдигнаха..70 лв?? :?
Или аз нещо бъркам..
И преди като я купувах беше толкова цената. Преди 2 иоли 3 седмици имаше някаква в Кауфланд почти на цената на ЛИДЛ ската , да ама по-дребна / по- малък диаметър.
Ариели май е в Метро, скоро не съм ходил там, но пък е с г. гаранция само. Преди като търсих и се оглеждай в Метро имаше с 10 тина лв. по-евтина без дисплей само с 2 врътки.
То всичките са китайски с различни имена и "клавиатура".
Ясно..май ще взема и аз една..
kuger - майстор
Аз съм с една Мюлер, няма дисплеи, няма нищо. Един ключ и един терморегулатор. Що сливи и домати съм изсушил с нея ...., но позволява да въртя тавичките, че долу суши по-бързо.
kr1100 - майстор
пон ное 01, 2021 1:50 pmkuger написа:
......но позволява да въртя тавичките, че долу суши по-бързо.
То на всички могат да се местят тавичките., само най-горната трябва да е с "тапата" Тя може да се сваля и има отвори на другите тавички за капачката , но като се опитах - езичетата на капачката / 4 бр./са доста яки и ме достраша да не счупя езиче и се отказах.
П.П. Тази година работи денонощно със сливи и със смикини седмици наред.

Абе този фирум няма ли да се оправи - като напиша пост и пратя - почти 1 минута чакам да се изпрати. :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон ное 01, 2021 12:40 pmdpp написа:
пон ное 01, 2021 10:51 amkr1100 написа:
пон ное 01, 2021 7:36 amdpp написа:
Метро, скоро не съм ходил там, но пък е с г. гаранция само. Преди като търсих и се оглеждай в Метро имаше с 10 тина лв. по-евтина без дисплей само с 2 врътки.
То всичките са китайски с различни имена и "клавиатура".
Нищо от Метро вече! Същите боклуци, а за гаранцията трябва да се молиш някому, ако изобщо намериш отговорен и накрая нищо
Sybev - помощник
Благодаря ви много колеги.
Вече е закупена, сега трябва да се прескочи до село за плодове или до магазина и да видим какво ще сътвори машинката.
Благодаря и за указанията за ползването й.
Поздрави на всички.
kr1100 - майстор
вт ное 02, 2021 5:13 amSybev написа:
... Благодаря и за указанията за ползването й.
забележка - указаните времена в упътването не отговарят на истината . Времената са по-дълги - ще ги научиш опитно.
За кайсии трябва доста дълго сушене за да не мухлясат след време в буркана.
Chefo77 - майстор
Аз не че я намирам тая сушилня в брошурите, ама става ли за сушене на мЕсо? :)
zz_stefanov - майстор
И аз това щях да питам, защото разбрах че суши с загряване, та да не го хванат бактериите преди да изсъхне.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: