Нека намерим най-тънките цени.
Lutchezar - майстор
Пишеш в гугъл "Алуминиеви греди лидл". Излиза ти последната цена - 69лв. Излиза и тема във vw форума за кои модели стават и как да се подобрят и обезшумят, също мисля имаше и в офроуд форума доста в лидълската тема, ако ли не в лидълската тема във vwфорума, не помня вече.
Chefo77 - майстор
Обезшумява се елементарно :)
чет сеп 15, 2022 9:53 pmgogo7777 написа:
чет сеп 15, 2022 9:24 pmChefo77 написа:
........- но са много стабилни. Моите ги взех 2019-а, тогава бяха около 80 лева.
Е тука има на половин цена
https://m.bazar.bg/obiava-26753994/baga ... a-moskvich
:drinkers:
Това пък как го измисли :)
kozl - майстор
пет сеп 16, 2022 1:13 amChefo77 написа:
Обезшумява се елементарно :)
чет сеп 15, 2022 9:53 pmgogo7777 написа:
чет сеп 15, 2022 9:24 pmChefo77 написа:
........- но са много стабилни. Моите ги взех 2019-а, тогава бяха около 80 лева.
Е тука има на половин цена
https://m.bazar.bg/obiava-26753994/baga ... a-moskvich
:drinkers:
Това пък как го измисли :)
:-D
Аз подарявам некви такива "греди" от соца. Само че са за Лада, регулирани по размер с ел-женът. :-D
Ма нема нищо лидълско по тех :sad:
пишман_майстор - майстор
чет сеп 15, 2022 9:24 pmChefo77 написа:
Глупости, стърчат. ...
Е на вкус и цвет тавариш нет..... Мен леко ме дразни, имам и други и стоят доста по-естетично .
Инак съгласен да, здрави са.
kr1100 - майстор
чет сеп 15, 2022 9:05 pmпишман_майстор написа:
За коли са.
М/у другото не са нещо уау , стърчат доста грозно над релинга и дразни. Това за ФВ груп комбитата с надлъжни релси по тавана.
Да беше уточнил ,че са за дребни колички VW моля. Дължина 120см. с други думи къси.
ZEDYCUS - майстор
:-D На Крис всичко под 1,3м му късеЙ.
пишман_майстор - майстор
Интересно мнение Крис. Ти поне ме знаеш и от фв форума. Как дребни колички? Примерно стават без проблем на пасат комби б5/5.5 , на а6 ц5 комби .
А6 ц5 дребна кола ли се води? Аз поне го имам и не мисля, че е чак дребна. Просто не стават за бусове.
Chefo77 - майстор
Какво ще рече за малки коли, на 207-ицата стърчат настрани с по 15-ина см, таванът на Пасата да не е 3 метра? :)
MamaMy - майстор
Audi имат една особеност на тавана. Много са скосени от страни. Хора по-едрогабаритни като мен имат проблем. Возили са ме на задната седалка и само в средата се чувствам комфортно. В края ми се счупва врата. Пътувах с една А6 до Хисаря и бях като пребит на отиване. На връщане седнах в средата. Пътувах като бял човек. В други марки по не съм забелязал този проблем.
gogo7777 - майстор
В Лидл ги режат на желан размер, но отпада гаранцията и не може да се връщат :x

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: